فهرست موضوعی کتاب‌های کودک و نوجوان

فهرست کتابک به مناسبت هفته کتاب سال ۱۳۹۷

  کتابک به مناسبت هفته کتاب سال ۱۳۹۷ فهرستی را منتشر کرده که شامل کتاب‌هایی است که در آن‌ها به کتاب، کتابخوانی و کتابخانه پرداخته شده است یا ارزش قصه گویی را منعکس می‌کند.

نوشته : editor3 /
تعداد دیدگاه: ۰ /
فهرست لاک‌پشت پرنده با موضوع کودکان با ظاهر متفاوت

فهرست کتاب‌های «کودکان با ظاهر متفاوت» بخشی از فهرست کتاب‌های با موضوع «دیگری» است که لاک پشت پرنده به مناسبت همایش «ادبیات کودکان و دیگری» منتشر کرده است.

نوشته : editor /
تعداد دیدگاه: ۰ /
فهرست لاک‌پشت پرنده با موضوع کودکان بیمار و کودک با نیازهای ویژه

فهرست کتاب‌ با موضوع «کودکان بیمار و کودک با نیازهای ویژه» بخشی از فهرستی است که لاک پشت پرنده به مناسبت همایش «ادبیات کودکان و دیگری» منتشر کرده است و شامل کتاب‌هایی است که در آن‌ها می‌توان کودکان بیمار، کودکان توانجو (معلول)، کودکان طلاق، کودکان مهاجر و ... را به عنوان «دیگری» دید.

نوشته : editor /
تعداد دیدگاه: ۰ /
فهرست کتاب لاک پشت پرنده با موضوع «دیگری»

لاک پشت پرنده فهرستی از بهترین کتاب‌های راه یافته به فهرست لاک‌پشت پرنده را منتشر کرده است که «دیگری» را ترسیم می‌کنند. این فهرست به مناسب سومین همایش ادبیات کودکی و مطالعات کودکی منتشر شده است که با عنوان «ادبیات کودکان و دیگری» دوم و سوم آبان ماه برگزار شد.

نوشته : editor3 /
تعداد دیدگاه: ۰ /
فهرست لاک‌پشت پرنده به مناسبت روز جهانی کودک منتشر شد

لاک‌پشت پرنده به مناسبت ۱۶ مهر، روز جهانی کودک فهرستی منتشر کرده است. این فهرست شامل کتاب‌های است که از داوران فهرست لاک‌پشت پرنده ۵ امتیاز (۵ لاک‌پشت) گرفته‌اند.

نوشته : editor3 /
تعداد دیدگاه: ۰ /
فهرست کتاب لاک پشت پرنده به مناسبت روز جهانی صلح

سی‌ام شهریور روز جهانی صلح بود. لاک‌پشت پرنده به این مناسبت فهرستی را منتشر کرده است که شامل کتاب‌های کودک و نوجوانی است که به فهرست لاک‌پشت پرنده راه یافته‌اند و با نگاهی صلح‌طلبانه و ضدخشونت، مخاطب را به درک جدیدی از جهان می‌رسانند.

نوشته : editor3 /
تعداد دیدگاه: ۰ /
فهرست کتاب کتابک برای سال‌اولی‌ها به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

کتابک به مناسبت بازگشایی مدرسه‌ها فهرستی از کتاب‌هایی را منتشر کرده است که سال‌اولی‌ها را با فضای مدرسه آشنا می‌کند و روزهای اول مدرسه را با اضطراب کمتری سپری کنند.

نوشته : editor3 /
تعداد دیدگاه: ۰ /
فهرست لاک پشت پرنده به مناسب روز جهانی نوجوان

لاک پشت پرنده به مناسب روز جهانی نوجوان فهرستی از بهترین کتاب‌های ادبیات نوجوان در شش سال گذشته را منتشر کرده است. این فهرست شامل کتاب‌هایی هستند که از داوران فهرست لاک پشت پرنده ۵ یا ۶ لاک‌پشت دریافت کرده‌اند.

نوشته : editor3 /
تعداد دیدگاه: ۰ /
کتاب‌هایی درباره آموزش داستان نویسی برای کودکان

کتابک به مناسبت انتشار فراخوان جایزه هوشنگ مرادی کرمانی فهرست کتاب‌های «کتاب‌هایی درباره آموزش داستان نویسی برای کودکان» را منتشر می‌کند. این فهرست شامل کتاب‌هایی است که کودکان را به نوشتن تشویق می‌کنند و اطلاعاتی را درباره داستان نویسی و سرودن شعر در اختیار کودکان و نوجوان قرار می‌دهد.

نوشته : editor3 /
تعداد دیدگاه: ۰ /
فهرست کتاب‌های فوتبالی مناسب برای کودک و نوجوان

بازی‌‌های جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ به زودی آغاز می‌شوند. اکنون فرصت مناسبی است که با استفاده از علاقه کودکان به این ورزش  آن‌ها را به کتاب خواندن هم علاقمند کنید. سایت ترویج کتابخوانی کتابک به این ‌مناسبت فهرست کتاب‌هایی را با عنوان فهرست کتاب‌های فوتبالی منتشر کرده است که در آن‌ها به گونه‌ای به این بازی هیجان‌انگیز اشاره شده است.

نوشته : editor3 /
تعداد دیدگاه: ۰ /

عضویت در کانال تلگرام