فهرست کتاب های ماه - مهر ۹۲

کتاب کودک و نوجوان: داستان های بامزه ۱

داستان های بامزه ۱

کتاب شامل هشت داستان کوتاه و طنزآمیز از نویسندگان معروف جهان به نام های روزی که من مردم، مرد زبان نقره ای، کتابدار و راهزن ها، داستان ترسناک، قتل با املت چینی و مبارزه ساندویچی، دزدان دوچرخه، گروه کلاه پشمی ها که داستان هایی شیرین و سرگرم کننده هستند.

ادامهٔ نوشته ...
کتاب کودک و نوجوان: وقتی کره زمین راخوردیم...

وقتی کره زمین راخوردیم...

"وقتی آخرین یخ های قطبی را آب کردیم...وقتی آخرین درخت را قطع کردیم... وقتی آخرین حباب هوای پاک و خالص را فروختیم ... تنها چیزی که برای مان باقی می ماند، پول است. ولی پول خوردنی نیست... ".

ادامهٔ نوشته ...
کتاب کودک و نوجوان: مامانم را می خوام

مامانم را می خوام

روز اولی است که خرگوش کوچولو می خواهد به پپش دبستانی برود و به خاطر دور شدن از مادرش نگران، مضطرب وعصبانی است . او آرزو می کند که حداقل بتواند روز اولی که به پیش دبستان می رود مادرش را با خود ببرد. او در خیال خود مادرش را خیلی کوچک کرده و در جیبش می گذارد.

ادامهٔ نوشته ...
کتاب کودک و نوجوان: خرس بازیگوش لودی کجاست؟

خرس بازیگوش لودی کجاست؟

لودی می خواهد با عروسک خرسی اش بازی کند ولی او را پیدا نمی کند. او همه جا را می گردد، توی کمد لباس، توی سبد، زیر میز، زیر یک کلاه کهنه و بزرگ، زیر تخت، توی شمعدان، توی یک لوله، لای بوته های گل، پشت درخت و بالای درخت. ولی هر چه دنبالش می گردد بی فایده است.

ادامهٔ نوشته ...
کتاب کودک و نوجوان: سه غول

سه غول

دو غول قرمز و آبی در جنگلی کنار دریا زندگی کنند. در ساحل دریا قلوه سنگ های زیادی وجود دارد ولی از آنجایی که آن ها خیلی تنبل هستند از برداشتن سنگ ها را هر بار به روز دیگری موکول می کنند. تا اینکه روزی غول زرد رنگی با یک قایق به آنجا می آید و دو غول قرمز و آبی در ازای اجازه اسکان، از او می خواهند که سنگ ها را جابه جا کند.

ادامهٔ نوشته ...
کتاب کودک و نوجوان: تک و تنها توی دنیای به این بزرگی

تک و تنها توی دنیای به این بزرگی

نگران می شود و فکر می کند که  پدر و مادرش تصادف کرده اند و حالا او حامی و قیم برادرش هم هست. بنابراین به مهد کودک می رود و برادرش را به خانه می آورد.

ادامهٔ نوشته ...
کتاب کودک و نوجوان: داستان های بامزه ۲

داستان های بامزه ۲

مجموعه ده داستان کوتاه به نام های راست دروغ نما، نمی شه بیاریش اینجا، واردیلو، روایت ویلیام، ویلی و فیلم ترسناک، جک تنبل، پازی مخترع، روزی که مایکل خبرساز شد، خانم می گیج می شود،

ادامهٔ نوشته ...