آقای گام، شما بدجنسید!

آقای گام، شما بدجنسید!

آقای گام پیرمردی بداخلاق با چشم های خون گرفته است که از بچه ها و حیوانات و بازی و بلال متنفر است. خانه ی او از کثیفی و به هم ریختگی می تواند جایزه ی "شلخته ترین" را ببرد و باغچه اش از زیبایی و پاکیزگی جایزه ی "زیباترین" را! او خیلی مراقب باغچه اش است چون در غیر این صورت پری کوچولویی با ماهی تابه خدمتش می رسد.

بنابراین هنگامی که یک سگ گنده ی دوست داشتنی گل های باغچه اش را می جود برای نجات باغچه و البته خودش تلاش می کند سگ را از بین ببرد...

"آقای گام شما بدجنسید" جلد نخست از مجموعه داستان های آقای گام است که در سال ۲۰۰۷ جایزه ی رد هاوس را از آن خود کرد. این کتاب با عبارت هایی مانند "یک شاهکار کمدی، غوغا، تند و چابک و دیوانه وار"، "کتابی شگفت و هیچانه ای عجیب"، "کتابی سرشار از ماجراهای تلخ و شیرین" ستایش شده است.

جلدهای بعدی این مجموعه به نام "آقای گام و میلیارد بیسکویتی"، "آقای گام و جن ها" و "آقای گام و بلورهای قدرت"، "آقای گام شام چی داریم؟"، "آقای گام و خرسی با حرکات موزون"، "آقای گام در درنده ی لامونیک بیبر"، "آقای گام و درخت گیلاس"، "آقای گام و مخفی گاه اسراسر آمیز" نیز منتشر شده است.

گزیده‌هایی از کتاب

آقای گام متوجه نشد چه طور تا خانه پیاده رفت، او برای پیاده کرده نقشه اش لحظه شماری
می کرد. با عجله به آشپزخانه رفت، با خوشحالی دست هایش را به هم می مالید و شتری رقصید.

شناسنامه کتاب:
عنوان اصلی:
You're a bad man, Mr Gum
ناشران
نویسنده
Andy Stanton, اندی استنتون
برگردان
  • رضی هیرمندی
سال نشر
۱۳۸۶

دیدگاه ها

دوستان عزیز کتابک سلام من امروز با سایت شما آشنا شدم .تلاش فوق العاده ای کردید ،نمی توانم از گزینه های مختلف سایتتان دل بکنم .متنوع و همراه با اطلاعات جامع است .امیدوارم همگی سلامت ،شاد وهمواره پر انرژی باشید.


ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.