آهو کوچولوی ترسو

آهو کوچولوی ترسو

کتاب «آهو کوچولوی ترسو» از سری کتاب‌های شش‌گانه مجموعه «نخستین هیجان‌های من» است.

کتاب‌های «نخستین هیجان‌های من» مجموعه‌ای از داستان‌های جذاب و سرگرم‌کننده‌ است که به کودکان کمک می‌کند تا احساس‌های خود را بهتر بشناسند، آن‌ها را بیان کنند و با دیگران به مشارکت بگذارند. کودکان از این طریق می‌آموزند که داشتن این احساس‌ها طبیعی است و همه انسان‌ها در زندگی با آن‌ها مواجه خواهند شد.

در کتاب «آهو کوچولوی ترسو»، آهو کوچولو هنگام بازی‌ کردن مادرش را گم می‌کند. خیلی می‌ترسد و ناراحت و پریشان به هرکس می‌رسد سراغ مادرش را می‌گیرد. فیل می‌خواهد به او کمک کند و...

مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» از مقوای بهداشتی ایندربرد با کیفیت و استحکام بالا تهیه شده است و برای گروه سنی صفر تا ۶ سال مناسب است.

دیگر عنوان‌های مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» شامل «سوسمار کوچولوی خوشحال»، «گورخر کوچولوی حسود»، «پلنگ کوچولوی شیطون»، «کرگدن کوچولوی خودخواه» و «شیر کوچولوی عصبانی» است.

درباره‌ نویسنده‌‌ و تصویرگر کتاب «آهو کوچولوی ترسو»

ماریون بیله، تصویرگر فرانسوی، در سال ۱۹۸۲ میلادی در شهر لیون فرانسه به دنیا آمد. او دانش‌آموخته تصویرگری کتاب کودک است و تاکنون تصویرگری کتاب‌های زیادی را انجام داده است. کتاب‌های او به زبان‌های گوناگون منتشر شده است.

 

شناسنامه کتاب:
عنوان اصلی:
Petite Gazelle a peur
نویسنده
Marion Billet, ماریون بیله
تصویرگر
  • Marion Billet
  • ماریون بیله
نگارنده معرفی کتاب:
برگردان (متن)
  • علی عباسی
سال نشر
۱۳۹۷

ديدگاه شما

پرسش و پاسخ