مو ویلیمز

۷ سند موجود است.
اسباب‌بازی عزیزم!

اسباب‌بازی عزیزم!

«اسباب‌بازی عزیزم» یکی از کتاب‌های مجموعه «فیلی و فیگی» است. دو شخصیتی که انگار هر چیز در داستان‌های‌شان بالا برود و پایین بیاید، یک چیز سر جایش می‌ماند و آن دوستی میان‌شان است.

دوشنبه, ۲۹ دي, ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
خوشحال شدی؟

خوشحال شدی؟

«خوشحال شدی؟» از سری داستان‌های فیلی و فیگی است که به زیبایی و با بیانی ساده و طنزآمیز به اهمیت دوستی، تاثیر آن در کیفیت تجربه‌های روزمره ‌و میزان خوش‌حالی آدم‌ها پرداخته است.

يکشنبه, ۲۱ دي, ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۴
ماشین سواری! (داستان‌های فیلی و فیگی)

ماشین سواری! (داستان‌های فیلی و فیگی)

کتاب «ماشین سواری!» داستان دیگری از مجموعه کتاب «فیلی و فیگی» است. فیلی و فیگی در این داستان با هم به گردش می‌روند و برنامه‌ریزی گردش موضوع اصلی داستان است.

چهارشنبه, ۵ آذر, ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۹
چی کار کردی با خودت! (داستان‌های فیلی و فیگی)

چی کار کردی با خودت! (داستان‌های فیلی و فیگی)

در «چی کار کردی با خودت!» داستان دیگری از مجموعه کتاب «فیلی و فیگی» از همان ابتدا با یک تغییر ویژه نسبت به روال معمول ماجراهای‌ فیلی و فیگی روبه‌رو می‌شویم. این‌بار فیگی هم نمی‌داند موضوع چیست و قرار است هم‌راه ما مخاطب ماجرایی باشد که فیلی تعریف می‌کند. البته این به معنای کم‌‌رنگ بودن نقش فیگی در داستان نیست. شنونده همیشه نقشی اساسی در یک گفت‌وگو دارد. در این ماجرا هم آن‌قدر نقش شنونده بودن فیگی اهمیت دارد که انگار در شکسته شدن خرطوم فیلی بی‌تاثیر نبوده است!

چهارشنبه, ۵ آذر, ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
من هم بازی؟ (داستان‌های فیلی و فیگی)

من هم بازی؟ (داستان‌های فیلی و فیگی)

«من هم بازی؟» یکی از کتاب‌های مجموعه فیلی و فیگی است. این‌بار فیلی یک توپ زرد کوچک هم‌راه خودش دارد و همین‌طور که مشغول بالا و پایین کردن آن در دستش است،  فکری به سرش می‌زند. بله، فکر یک بازی!

يکشنبه, ۲۵ آبان, ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۷
چرا به جوجه اردک کلوچه دادند؟

چرا به جوجه اردک کلوچه دادند؟

«چرا به جوجه اردک کلوچه دادند؟» از مجموعه کتاب «کبوتر» داستان دلنشین کبوتری است که بر خلاف ظاهر ساده‌اش، قانع کردن‌ او اصلا کار ساده‌‍‌ای نیست و احتمالا شما را یاد پرسشگری پر سر و صدا در نزدیکیتان خواهد انداخت.

يکشنبه, ۳۰ شهريور, ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
کبوتر باید حمام کند!

کبوتر باید حمام کند!

«کبوتر باید حمام کند!» از مجموعه کتاب «کبوتر» داستان دلنشین کبوتری است که لزوم حمام رفتن را نمی‌فهمد و ده‌ها دلیل عجیب و خنده‌دار برای حمام نرفتن دارد، داستانی آشنا برای بسیاری از پدران و مادران.

يکشنبه, ۳۰ شهريور, ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۷