نشریات رشد

نشریات رشد از مهرماه ۱۳۴۳ با همکاری وزارت آموزش و پرورش و موسسه ی فرانکلین به عنوان مرکزی برای تهیه خواندنی های مناسب برای نوسوادان بنیان نهاده شد و به نام پیک معلم و پیک نوآموز انتشار یافت و فعالیت خود را تا به امروز ادامه داد.

نشریات رشد هم اکنون در قالب نشریاتی به نام رشد کودک برای کودکان پیش دبستان و سال اول دبستان، رشد نوآموز برای دانش آموزان دوم و سوم دبستان، رشد دانش آموز برای دانش آموزان سال های چهارم و پنجم دبستان و رشد نوجوان برای دانش آموزان دوره راهنمایی، رشد جوان برای دانش آموزان دوره دبیرستان از سوی وزارت آموزش و پرورش (سازمان پژوهشی و برنامه ریزی آموزشی دفتر انتشارات کمک آموزشی) در سطح مدارس تهران و شهرستان ها توزیع می شود.

رشد برهان راهنمایی نشریه ریاضی دوره راهنمایی و رشد برهان متوسطه مجله ریاضی دوره دبیرستان است. ماهنامه های آموزش ابتدایی، آموزش راهنمایی تحصیلی تکنولوژی آموزشی، مدرسه فردا، مدیریت مدرسه و معلم و نشریات آموزش تاریخ، آموزش تربیت بدنی، آموزش جغرافیا، آموزش ریاضی، آموزش زبان و ادب فارسی، آموزش زمین شناسی، آموزش زیست شناسی، آموزش شیمی، آموزش فیزیک و آموزش هنر به صورت فصل نامه از سوی همین موسسه برای آموزگاران، کارشناسان آموزش و پرورش و دانشجویان تربیت معلم به چاپ می رسد.

راهنما
نشانی: 
تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان ایرانشهر شمالی، دفتر انتشارات کمک آموزشی، شماره ۲۶۸
تلفن: 
دفتر نشریه: ۸۸۳۴۴۷۵۳ - امور مشترکین: ۷۷۳۳۶۶۵۶ و ۷۷۳۳۵۱۱۰

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.