تیمورزاده

کتاب « بازآوری، بازگردانی و بازیافت » مخاطب را با سه روش کاهش تولید زباله و آلودگی یعنی بازآوری، بازگردانی و بازیافت آشنا می‌کند. هم‌چنین در باره‌ی سوزاندن زباله‌ها، صرفه‌جویی و چگونگی بازیافت کاغذ توضیحاتی در کتاب داده می‌شود.
چهارشنبه, ۲۷ دی
اگر شما می‌توانستید گوش یکی از حیوانات را داشته باشید، کدام یک را انتخاب می‌کردید؟ اگر گوش فیل را انتخاب می‌کردید می‌توانستید صدای سایر فیل‌ها که در فاصله سه‌هزارمتری هستند را بشنوید. اگر گوش سنجاب سنجاب قرمز را داشتید، همیشه گرم بودید و در برف به کلاه احتیاج نداشتید. اگر شما گوش کوآلاها را داشتید می‌توانستید به خوبی به آن شکل بدهید. حیوانات گوش‌های شگفت‌انگیزی دارند ولی شما با مناسب‌ترین گوش آفریده شده‌اید. کتاب «اگر گوش های شما شبیه گوش حیوانات بود؟» از مجموعه سلامت من است که در باره‌ی ساختمان گوش انسان و یازده حیوان شامل خرگوش امریکایی، شیطان تاسمانی، سنجاب قرمز اروپایی- آسیای، کوآلا، اکاپی (زرافه گردن کوتاه)، خفاش، فیل افریقایی، جغد شاخدار، میمون شبگرد فیلیپینی، یوز گربه، دوم عصایی و عملکرد آن می‌پردازد. در کتاب هم چنین توضیحاتی برای سالم نگه داشتن گوش در کتاب به مخاطب داده می‌شود‌.
دوشنبه, ۴ دی
 کتاب «اختلال کاهش توجه» از سری کتاب‌های «سلامت من» است که اطلاعات مفیدی در باره اختلال کاهش توجه به مخاطب می‌دهد.
چهارشنبه, ۱۸ مرداد
کتاب سالم بخورید تا سالم بمانید در باره مواد غذایی است که انسان از نوزادی تا بزرگسالی به آن ها نیاز دارد. موضوع  قابل توجه در این کتاب تشبیه غذاهای مفید به چراغ سبز و غذاهای مضر به چراغ قرمز است که با تصویر نشان داده شده است و آموزگار می تواند از آن ها به صورت پرسسش و پاسخ برای دادن اطلاعات مفید در باره مواد غذایی استفاده کند.
دوشنبه, ۲۷ اردیبهشت
کتاب «آیا این راش است؟» از مجموعه کتاب‌های «سلامت من» است. راش به هر گونه بیماری پوستی گفته می‌شود که با تغییر رنگ و نما یا بافت همراه باشد.
دوشنبه, ۲۰ اردیبهشت
آیا تو هم مثل خیلی از بچه های دیگر از بعضی غذاها بدت می آید؟ آیا تو هم فقط چند جور غذای خاص را دوست داری؟ چرا بزرگترها می گویند بعضی از غذاها سالم نیستند، در حالی که خیلی هم خوشمزه اند؟ اگر آن ها را بخوریم چه می شود؟ 
شنبه, ۱۱ اردیبهشت
کتاب «گوش درد» از مجموعه کتاب‌های «سلامت من» است که در باره گوش و ساختمان آن، گوش درد و انواع بیماری‌های گوش به مخاطب اطلاعات می‌دهد. هم چنین در باره پیشگیری و درمان بیماری‌های گوش به مخاطب توضیح داده می‌شود.
یکشنبه, ۳ اسفند
کتاب تناسب اندام از مجموعه کتاب های «سلامت من» است که اطلاعاتی در باره ی ورزش و تاثیر آن بر سلامتی انسان به مخاطب می دهد.
یکشنبه, ۳ اسفند