تخفیف پانزده درصدی کتاب‌های کودک انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان در هفته کتاب

انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان به مناسبت هفته کتاب و با هدف ترویج کتابخوانی میان کودکان و نوجوانان از ۲۴ تا ۳۰ آبان ماه کتاب‌های بخش کودک و نوجوان خود را با ۱۵ درصد تخفیف ارائه می‌کند.

کتاب‌های تاک انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان شامل مجموعه‌ای از آثار نویسندگان برتر ادبیات کودکان و نوجوانان جهان همچون آسترید لیندگرن، ماکس فلت‌هاوس، یوتا باوئر و پیتر سیس است. همچنین از آثار محمدهادی محمدی از نویسندگان مطرح ادبیات کودکان ایران و نامزد جایزه هانس کریستین اندرسن سال ۲۰۰۶ است.

 

کتاب های کودک انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان

برای خرید کتاب‌های تاک اینجا کلیک کنید

علاقمندان می‌توانند برای خرید کتاب‌های کودک انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان و نوجوانان و کسب اطلاعات بیشتر به فروشگاه کتاب هدهد مراجعه کنید یا با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرید. فروشگاه کتاب هدهد، وابسته به موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان است که مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌های کودک و نوجوان و همچنین مجموعه‌ای ارزش‌مند از کتاب‌های بزرگسال مربوط به حوزه ادبیات کودکان و آموزش خلاق از راه ادبیات کودکان را عرضه می‌کند.

نشانی: خیابان یوسف آباد، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست و سوم)، بعد از درمانگاه فاطمه الزهرا، بعد از خیابان فراهانی‌پور، پلاک ٢۶، در سمت چپ، تک زنگ

نویسنده
شبنم عیوضی
کلیدواژه:
Submitted by editor3 on