فراخوان بیستمین نمایشگاه دوسالانه هنر کودکان کاناگاوا

فراخوان بیستمین نمایشگاه دوسالانه هنر کودکان کاناگاوا

انجمن همکاری‌های خارجی ژاپن فراخوان بیستمین نمایشگاه دوسالانه هنر کودکان کاناگاوا را منتشر کرد. این انجمن از کودکان علاقه‌مند دعوت می‌کند که آثار نقاشی خود را به بیستمین نمایشگاه دوسالانه هنر کودکان کاناگاوا ارسال کنند.

نمایشگاه دوسالانه هنر کودکان کاناگاوا از سال ۱۹۸۱ هر دو سال یک بار در کاناگاوا محلی نزدیکی پایتخت ژاپن در توکیو برگزار می‌شود. نمایشگاه دوسالانه هنر کودکان کاناگاوا آثار کودکان از سراسر جهان را به نمایش می‌گذارد و هدف آن این است که با استفاده از قدرت نقاشی خلاقیت کودکان را که رهبران فردا هستند تقویت کند. این نمایشگاه همچنین با هدف درک بیشتر فرهنگ‌های متنوع و سبک‌های مختلف زندگی برگزار می‌شود.

 بیستمین نمایشگاه دوسالانه هنر کودکان کاناگاوا از ۵ جولای تا ۲۵ آگوست سال ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد. همچنین به مناسبت بیستمین سالگرد این نمایشگاه، حدود ۸۰۰-۹۰۰ از آثار برنده جایزه بزرگ و جایزه ویژه این دوسالانه از دور نخست تا نوزدهم به نمایش گذاشته خواهد شد.  
در نوزدهمین دوره نمایشگاه دوسالانه هنر کودکان کاناگاوا که در سال ۲۰۱۷ برگزار شد، ۲۴۵۷۲ نقاشی از ۸۷ کشور/ منطقه به نمایش درآمد.

کودکان علاقمند ۴ تا ۱۵ سال می‌توانند آثار خود را با موضع آزاد از ۱ سپتامبر تا ۳۰ نوامبر  ۲۰۱۸ برابر با ۱۰ شهریور تا ۹ آذر ۱۳۹۷ برای بیستمین نمایشگاه دوسالانه هنر کودکان کاناگاوا بفرستند. آثار نقاشی باید از طریق پست ارسال شوند و هزینه ارسال بر عهده شرکت‌کنندگان است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت فرم نام‌نویسی و اطلاع از شیوه ارسال آثار به سایت نمایشگاه دوسالانه هنر کودکان کاناگاوا مراجعه کنند.

 

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۵-۱۷ ۱۶:۳۱
نویسنده:
گروه خبر کتابک
متن سفارشی:

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.