هشتمین بسته فعالیت سلام تابستان با روش ساخت صحنه نمایش

هشتمین بسته فعالیت سلام تابستان با روش ساخت صحنه نمایش

سایت کتابک هشتمین بسته فعالیت سلام تابستان را ویژه چهارمین هفته اَمردادماه ۱۳۹۶ با ارائه روش ساخت صحنه نمایش برای کودکان منتشر کرد.

در هشتمین بسته فعالیت سلام تابستان کودکان با روش ساخت صحنه نمایش عروسکی با استفاده از جعبه‌هایی که دیگر مورد نیاز نیست، آشنا می‌شوند. ساخت کاردستی به تقویت تمرکز و مهارت‌های ریز حرکتی در کودکان کمک می‌کند. می‌توانید تک‌تک مرحله‌های درست کردن این کاردستی را برای کودک توضیح دهید و با او در ساخت آن مشارکت کنید.

 

ساخت کاردستی

 

فعالیت‌های هشتمین بسته فعالیت سلام تابستان

سایر فعالیت‌ها و بازی‌هایی که در هشتمین بسته فعالیت سلام تابستان ارائه شده‌اند، عبارتند از:

- در پی انجام فعالیت بخش کودک و طبیعت با عنوان «آشنایی با گیاهان» کودک با اجزای گیاهان و نقش آن در زمین آشنا می‌شود. بر اساس این فعالیت می‌توانید کودک را به طبیعت ببرید و به او در شناسایی بخش‌های گوناگون گیاهان یاری رسانید.

 

کودک و طبیعت

 

- در بخش معرفی کتاب + فعالیت این هفته سلام تابستان به معرفی کتاب «سفر به سرزمین وحشی‌ها» اثر موریس سنداک پرداخته شده است. همچنین همراه با آن، فعالیت‌هایی را که می‌توانید در پیوند با خواندن این کتاب همراه با کودک خود انجام دهید، ارائه شده است.

 

هشتمین بسته فعالیت سلام تابستان

 

- در بخش کودک و آشپزی هشتمین بسته فعالیت سلام تابستان، سایت کتابک روش پخت «بیسکوییت بادام‌زمینی» را منتشر کرده است که می‌تواند تجربه شیرینی از آشپزی همراه با کودکان باشد.

 

هشتمین بسته فعالیت

 

- بازی گروهی این هفته، «عبور از حلقه» نام دارد که کودکان می‌توانند در گروه‌های سه نفره و بیشتر به انجام این بازی بپردازند. کودکان به صورت دایره‌وار می‌ایستند و در حالی که دست یکدیگر را گرفته‌اند باید خود را از میان حلقه عبور دهند.

 

هشتمین بسته فعالیت سلام تابستان

 

- بخش بازی و سرگرمی نیز، یک بازی ماز را برای کودکان در نظر گرفته است.

 

بازی و سرگرمی

 

سایت کتابک هر هفته در تابستان ۱۳۹۶ به ارائه یک بسته فعالیت سلام تابستان می‌پردازد که شامل بازی فکری و سرگرمی، بازی گروهی، آشنایی با محیط‌زیست، معرفی کتاب و آشپزی و سرگرمی‌هایی است که منجر به تقویت مهارت‌های مختلف در کودکان می‌شوند.

سایر فعالیت‌های سلام تابستان را که در هفته‌های گذشته منتشر شده‌اند، در آدرس‌های زیر مشاهده کنید:

 

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.