پلنگ کوچولوی شیطون

کتاب «پلنگ کوچولوی شیطون» از سری کتاب‌های شش‌گانه مجموعه «نخستین هیجان‌های من» است.

کتاب‌های «نخستین هیجان‌های من» مجموعه‌ای از داستان‌های جذاب و سرگرم کننده‌ است که به کودکان کمک می‌کند تا احساس‌های خود را بهتر بشناسند، آن‌ها را بیان کنند و با دیگران به مشارکت بگذارند. کودکان از این طریق می‌آموزند که داشتن این احساس‌ها طبیعی است و همه انسان‌ها در زندگی با آن‌ها مواجه خواهند شد.

در کتاب «پلنگ کوچولوی شیطون»، پلنگ کوچولوی شیطون منتظر پدر و مادرش است. و حالا پلنگ کوچولو کارهایی که قرار است با پدر و مادرش انجام دهد را برای دوستانش نمایش می‌دهد. او به هر طرف می‌پرد و...

مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» از مقوای بهداشتی ایندربرد با کیفیت و استحکام بالا تهیه شده است و برای گروه سنی صفر تا ۶ سال مناسب است.

دیگر عنوان‌های مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» شامل «آهو کوچولوی ترسو»، «کرگدن کوچولوی خودخواه»، «سوسمار کوچولوی خوش‌حال»، «گورخر کوچولوی حسود» و «شیر کوچولوی عصبانی» است.

درباره‌ نویسنده‌‌ و تصویرگر کتاب «پلنگ کوچولوی شیطون»

ماریون بیله، تصویرگر فرانسوی، در سال ۱۹۸۲ میلادی در شهر لیون فرانسه به دنیا آمد. او دانش‌آموخته تصویرگری کتاب کودک است و تاکنون تصویرگری کتاب‌های زیادی را انجام داده است. کتاب‌های او به زبان‌های گوناگون منتشر شده است.

 

 

برگردان
علی عباسی
تصویرگر
Marion Billet, ماریون بیله
سال نشر
۱۳۹۷
نویسنده
Marion Billet, ماریون بیله
نگارنده معرفی کتاب
پدیدآورندگان
ژانر کتاب
Submitted by editor3 on