درهای بسته موزه کودکی ایرانک دوباره گشوده می‌شود!

خبر خوبی است! خبری شادی‌بخش!

هم برای ما و هم برای مخاطبان‌مان! کوچک و بزرگ!

روز جمعه 21 آبان درهای «موزه کودکی ایرانک» به روی همه علاقه‌مندان گشوده می‌شود!

نزدیک به دو سال است که درهای موزه کودکی به سبب همه‌گیری ویروس کرونا به روی دوستان و علاقه‌مندانش بسته بود. اکنون پس از این دوره بلند از دوری، موزه کودکی ایرانک آماده می‌شود تا دوباره آغوش گرم خود را به روی همه مخاطبان و به ویژه کودکان و نوجوانان عزیز این سرزمین بگشاید.

موزه کودکی ایرانک در نیمه تابستان سال 98 آغاز به کار کرد و قرار بود یک سال درهایش به روی همگان باز بماند که با رسیدن کابوس ویروس کرونا بعد از 6 ماه در حالی که فهرست بلندی از مهد کودک‌ها، پیش دبستانی‌ها و مدارس در انتظار فرارسیدن نوبت خود بودند، به ناچار برای یک تعطیلی موقت درهای خود را بست و شوربختانه این تعطیلی موقت نزدیک به دو سال به درازا انجامید.

اما در آن شش ماهی که موزه کودکی فعالیت می‌کرد با وجود همه مشکلات از آلودگی هوا تا مشکلات اجتماعی و ناهمواری‌های اقتصادی، گردانندگان موزه با استقبال کم نظیر مخاطبان کوچک و بزرگ خود همراه شدند. هر روز صدای شادی کودکان، خنده‌ها و سروده‌ها، قصه‌خوانی‌ها و نمایش‌ها از هر گوشه این موزه بلند بود.

اکنون در وضعیتی درهای موزه را می‌گشاییم که تنها چهارماه از آن دوره یک ساله باقی مانده است. این خبر خوش نیست، اما واقعیتی است که باید با مخاطبان خود در میان بگذاریم و بگوییم در این فرصت باقی مانده با پشتیبانی‌های همیشگی خود از موزه، با دیدارهای دوباره  و دعوت از همه علاقه‌مندان و دوستان، خاطره‌هایی زیبا، باشکوه و ماندگار از موزه کودکی به همراه ببرید. شاید استقبال و پشتیبانی‌ها شما راه را برای ادامه کار این موزه هموارتر کند. این موزه به همه کودکان، نوجوانان، والدین، مربیان و آموزگاران و همه علاقه‌مندان به فرهنگ کودکی تعلق دارد. امیدواریم مانند همیشه با حضور گرم خود ما را پشتیبانی کنید.

روز جمعه 21 آبان منتظر دیدارتان هستیم.

برنامه و پروتکل بهداشتی دوره بازگشایی موزه به زودی به اطلاع همگان خواهد رسید.

کلیدواژه:
Submitted by skyfa on