لباس‌های من

"لباس های من" کتابی پارچه ای و تصویری؛ بدون متن با درون مایه ای آموزشی است که با هدف آشنایی کودک با لباس ها و چگونگی پوشیدن آن ها طراحی و اجرا شده است. پیراهن، شلوار، کت، کفش، جوراب و ... با تصاویری شاد، جذاب و کودکانه در این کتاب معرفی می شوند.

کودک در هر صفحه از کتاب با یکی از پوشیدنی‌ها و روش پوشیدن آن آشنا می شود. تصاویر سهم بزرگی در آموزش و انتقال مفاهیم به مخاطب؛ کودک دارند. یکی از راه های شناخت محیط برای کودکان ۰ تا ۴ سال بردن اشیا به دهان است. این کتاب از جنس پارچه قابل شستشو و ضد حساسیت است که مناسب با ویژگی های گروه سنی مخاطب خود طراحی و ساخته شده است. خطری ندارد، پاره نمی شود و کودک می تواند بارها و بارها آن را ورق بزند و از دیدن تصاویر آن لذت ببرد. مربیان و پدران و مادران می توانند همزمان با نشان دادن تصاویر به کودک، به او کمک کنند تا در پوشیدن لباس هایش مستقل عمل کند. کتاب قطع و اندازه بسیار مناسبی دارد و کودکان ۰ تا ۴ سال می توانند به راحتی آن را در دست بگیرند. این کتاب به علت نداشتن متن و انتقال تمام مفاهیم از طریق تصویر برای کورکان ناشنوا مناسب است.

تهیه کننده
روشنک بهاریان نیکو
سال نشر
۱۳۸۲
ناشران
گروه سنی
فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان و نوجوانان فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان ۰ - ۲ سال فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان ۳ - ۶ سال معرفی کتاب های مناسب برای کودکان ۰ - ۲ سال معرفی کتاب های مناسب برای کودکان ۳ - ۶ سال فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان و نوجوانان فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان ۰ - ۲ سال فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان ۳ - ۶ سال معرفی کتاب های مناسب برای کودکان ۰ - ۲ سال معرفی کتاب های مناسب برای کودکان ۳ - ۶ سال فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان و نوجوانان فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان ۰ - ۲ سال فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان ۳ - ۶ سال معرفی کتاب های مناسب برای کودکان ۰ - ۲ سال معرفی کتاب های مناسب برای کودکان ۳ - ۶ سال فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان و نوجوانان فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان ۰ - ۲ سال فهرست کتاب های تألیفی برای کودکان ۳ - ۶ سال معرفی کتاب های مناسب برای کودکان ۰ - ۲ سال معرفی کتاب های مناسب برای کودکان ۳ - ۶ سال
Submitted by admin on