حس خوب خواندن

کتاب خواندن تاثیرات متفاوتی بر هر کسی دارد. تجربه‌ای که برای هر کس می‌تواند متفاوت از دیگران باشد. شاید سال‌ها کتاب بخوانیم اما یک کتاب، یک لحظه‌ی خاص، یک تجربه‌ی متفاوت، برای همیشه در ذهن‌مان ثبت شود.

در این صفحه برای شما از تجربه‌های ناب کتابخوانی و حس خوب خواندن می‌نویسیم. شما هم اگر تجربه‌های جالبی از کتابخوانی دارید، با ما شریک شوید. خاطرات کودکی، تجربیات کتابخوانی با کودکان و نوجوانان یا هر تجربه‌ی مرتبط با کتاب و کتابخوانی می‌تواند در این صفحه قرار گیرد.

زیر دسته بندی ها
سلام. شیدا قادری هستم یک مادر. دختر من یک سالشه و ما کتاب‌های مقوایی زیادی در کتابخانه‌مان داریم مثل نخستین کتابخانه من، کتاب‌های سیاه و سفید، دانشنامه نوزاد و ...
شنبه, ۲۷ بهمن
 پدرم آدم خسیسی نبود ولی کتاب غیردرسی هیچ جوره در سبد خریدش جا نمی‌گرفت و از این بابت‌ چه تحقیرها که نکشیدم از دختر همسایه‌ای که کتاب‌های طلایی‌اش(مجموعه‌ای کتاب قصه با جلد سیاه و چاپ طلایی) را می‌آورد درب خانه و با قر و قمیش محبورمان می‌کرد به تعریف کردن و خواندنش گوش کنیم.
شنبه, ۱۳ بهمن
کتابک عزیز سلام من یک مربی نقاشی و مجسمه سازی هستم که همیشه برای شروع کار یک کتاب را به انتخاب بچه‌ها بلندخوانی می‌کنم و بعد شروع می‌کنیم به ساخت یا تصویر سازی مجدد آن کتاب.
شنبه, ۶ بهمن
اگر فرزند ده‌ماهه‌تان که تازه راه افتاده تاتی‌کنان برود توی اتاق و کتابی را که نام برده‌اید، برایتان بیاورد؛ چه احساسی دارید؟
دوشنبه, ۲۴ دی