همه کودکان حق دارند کتابی برای خواندن پیش از خواب داشته باشند

همه کودکان حق دارند کتابی برای خواندن پیش از خواب داشته باشند

موسسه بوک‌تراست، به تازگی اعلام کرده است در ماه ژوئن کمپینی را به راه خواهد انداخت تا همه کودکان کتابی برای خواندن پیش از خواب داشته باشند و از مزایای آن بهره‌مند شوند.

این موسسه از همه کودکان دعوت کرده است تا در روز ۷ ژوئن ۲۰۱۹ به جای لباس، پیژامه‌ و لباس‌خواب بپوشند و یک پوند به موسسه بوک تراست اهدا کنند. در این روز چند شخصیت محبوب کتاب‌های کودکان همچون ماتیلدا، هنری زلزله و تریسی بیکر که ناشران‌شان از پشتیبانان این کمپین هستند کودکان را همراهی خواهند کرد.

موسسه بوکتراست راهنماهایی را به همراه پوستر و فعالیت‌های جذاب برای برگزاری این روز آماده کرده و در اختیار مدارس، مهدکودک‌ها، خانواده‌ها و حتی اداره‌هایی که علاقمند به پیوستن به این کمپین هستند قرار می‌دهد.

مدیر عامل موسسه بوکتراست درباره این کمپین می‌گوید: «هدف ما از برگزاری این کمپین این است که همه کودکان از مزایای  خواندن کتاب پیش از خواب بهره‌مند شوند. امیدواریم کودکان در روز ۷ ژوئن در سراسر کشور به همراه شخصیت‌های مورد علاقه‌شان لباس‌خواب‌ بپوشند و یک پوند به موسسه بوکتراست اهدا کنند تا بتوانیم به خانواده‌هایی که به شدت نیاز به حمایت ما دارند، کتاب برسانیم.»

این موسسه همچنین برای اطمینان ۴۵۰هزار نسخه کتاب تهیه کرده و در اختیار کتابخانه‌ها و دیگر مراکز فعال در این زمینه قرار داده تا آن‌ها را به دست کودکان نیازمند برسانند.

موسسه بوکتراست بزرگترین خیریه فعال در حوزه ترویج کتابخوانی برای کودکان محروم و بی‌بضاعت در انگلستان است. این موسسه با برگزاری پروژه‌های مختلف کودکان را به خواندن تشویق می‌کند.  

 

کمپین جدید موسسه بوکتراست برای رساندن کتاب به دست کودکان محروم

بیشتر بدانیم:

فواید خواندن داستان قبل از خواب برای کودکان

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۱۲-۰۴ ۱۴:۱۱
برگردان:
شبنم عیوضی
متن سفارشی:

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.