پنج جلد از مجموعه کتاب های قورباغه با رعایت کپی‌رایت منتشر شد

پنج جلد از مجموعه کتاب های قورباغه با رعایت کپی‌رایت منتشر شد

انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان پنج جلد از مجموعه کتاب های قورباغه ، نوشته ماکس فلت هاوس را با خرید کپی‌رایت از ناشر اصلی این مجموعه منتشر کرد.

«قورباغه و گنج»، «قورباغه و غریبه»، «قورباغه می‌ترسد»، «قورباغه و آواز پرنده» و «قورباغه دوست پیدا می‌کند» عنوان‌های این مجموعه کتاب است.

کتاب «قورباغه و گنج» با ترجمه سارا یوسف‌پور، داستانی است درباره‌ی گنج‌های واقعی زندگی که به سبب همیشه در دسترس بودن ارزش آن‌ها را از یاد برده‌ایم.

کتاب «قورباغه و غریبه» با ترجمه شبنم عیوضی، داستانی در نکوهش تعصب، پیش‌داوری‌ و نژادپرستی است.

کتاب «قورباغه می‌ترسد» با ترجمه سارا یوسف‌پور، داستان بامزه‌ای است که به زبانی ساده مسئله ترس را برای کودکان مطرح می‌کند.

کتاب «قورباغه و آواز پرنده» با ترجمه شبنم عیوضی، داستانی است که کودکان را با مفهوم و چیستی مرگ آشنا می‌کند. قورباغه داستان «قورباغه و آواز پرنده» با دیدن توکایی که خاموش و بی‌حرکت بر روی زمین افتاده است برای نخستین بار با مرگ رو به رو می‌شود.

و کتاب «قورباغه دوست پیدا می‌کند» با ترجمه هورزاد عطاری، داستانی است لطیف درباره مهربانی، دوستی و قدرت عشق.

ماکس فلت‌ هاوس، تصویرگر شناخته‌شده هلندی در یک دوره زمانی ۲۵ساله، ۱۲ داستان درباره قورباغه و دوستان‌اش نوشته و تصویرگری کرده است. به گفته منتقدان، قورباغه شاهکاری از سادگی گرافیکی است. ماکس فلت‌هاوس در سال ۲۰۰۴ برای مجموعه آثارش جایزه جهانی هانس کریستین اندرسن را از آن خود کرد. داستان‌های او درباره تجربه‌های کودکی و ارزش‌های زندگی برای کودکان سه سال به بالاست و به بیش از ۴۰ زبان در جهان منتشر شده است.

انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان حق ترجمه و چاپ پنج جلد از کتاب های قورباغه را به فارسی و در ایران، از ناشر اصلی اندرسون پرس در انگلیس، خریده است.

هر یک از کتاب‌های قورباغه در قطع رحلی کوچک در ۳۰۰۰ نسخه با قیمت ۱۶۵۰۰ تومان به چاپ رسیده است.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر و خرید مجموعه کتاب‌های قورباغه می‌توانند با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرند یا به سایت کتاب هدهد به آدرس www.hodhod.com مراجعه کنند.

معرفی کامل شخصیت قورباغه را در لینک زیر بخوانید:

 

کتاب های قورباغه

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.