مرکز علم نمو

Science Center NEMO
مرکز علم نمو

کشور: هلند

خودت جهانت را کشف کن: این فلسفه مرکز علم نمو است. برای هر بازدیدکننده‌ای، پیر یا جوان، شگفتی‌های زیادی اندوخته دارد، پر از سرگرمی و اطلاعات کاربردی در مورد علم و تکنولوژی است. در شگفت از جهان اطرافت، کنجکاوی‌ات را بیدار کن و افکار خودت را در مورد چگونگی کار جهان بپروران.

شما با مشاهده نمایش‌های تعاملی آن‌ها، می‌توانید هر چیزی را کشف کنید: برای مثال، پل‌ها چطور کار می‌کنند، رعد و برق چطور اتفاق می‌افتد و چرا گاهی چیزهایی می‌بینید که وجود ندارند. همچنین کارگاه‌ها، فیلم‌ها و نمایش‌هایی هم هستند که روزتان را در نمو کامل می‌سازند. یک ژاکت خش‌خشی یا یک رنگین‌کمان: شما بعد از بازدید نمو با دید تازه‌ای به جهان نگاه خواهید کرد.

مرکز علم نمو

مرکز علم نمو

مرکز علم نمو

مرکز علم نمو

مرکز علم نمو

می‌توانید مرکز علم نمو را از فاصله‌ای دور تماشا کنید: انحنای کشتی بزرگ سبز-مسی رنگ را نگاه کنید که از آب‌های بالای تونل آی. جی. آمستردام برمی‌خیزد. همچنین مرکز علم نمو بزرگ‌ترین ایوان پشت‌بامی را در کل آمستردام دارد، که شما می‌توانید از چشم‌انداز باشکوه مرکز شهر تاریخی، ۲۲ متر بالاتر از سطح آب لذت ببرید. اینجا کافه‌ای جذاب و کلی فضا برای استراحت کردن، آرام گرفتن و لذت بردن از یک نوشیدنی دارد. در تابستان، بچه‌ها می‌توانند در نمای آبی تعاملی آن بازی کنند.

مرکز علم نمو

مرکز علم نمو

مرکز علم نمو

راهنما

عضویت در کانال تلگرام