دو عنوان جدید از مجموعه داستان‌های «ِاِما» اثر یوتا باوئر منتشر شد

بخش کودک انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان، کتاب‌های تاک، دو عنوان جدید از مجموعه داستان‌های «ِاِما» اثر یوتا باوئر را با ترجمه زهره قایینی و با خرید حق ترجمه و چاپ منتشر کرد.

انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان (کتاب‌های تاک) حق ترجمه و چاپ این دو کتاب را به فارسی و در ایران از ناشر اصلی کارلسن در آلمان خریداری کرده است.

کتاب‌های مقوایی «اِما در گردش» و «اِما در باغ‌وحش» برای گروه سنی نوزادان و نوپایان (زیر ۲ سال) مناسب است و از مقوای بهداشتی ایندربرد با کیفیت و استحکام بالا تهیه شده است.

در کتاب «اِما در باغ‌وحش» نوزاد و نوپا همراه با اِما، با چند حیوان آشنا می‌شود و در کتاب «اِما در گردش» نوزاد و نوپا با موقعیت‌هایی ناخوشایندی که در ممکن است در گردش پیش بیاید آشنا می‌شود.

موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان پیش از این ۴ عنوان از مجموعه داستان‌های «اِما» به نام‌های « یک روز با اِما»، «اِما می‌خندد»، « اِما می‌خورد!» و « اِما گریه می‌کند» را هم منتشر کرده است که به چاپ سوم رسیده‌اند.

یوتا باوئر، نویسنده -تصویرگر این مجموعه و برنده جایزه هانس کریستین اندرسن سال ۲۰۱۰، حق چاپ این چهار جلد را در چاپ اول و دوم به برنامه با من بخوان اهدا کرده بود. او در نامه‌ای نوشت: «خوشحالم که اِما به ایران می‌آید و با کودکان ایرانی دوست می‌شود.» کتاب‌های این مجموعه برای کودکان ۱-۴ سال مناسب است.

یادآوری می‌شود انتشارات موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان (کتاب‌های تاک) کتاب «فرشته پدربزرگ» اثر دیگری از این نویسنده- تصویرگر را نیز منتشر کرده است.

علاقه‌مندان برای خرید این مجموعه می‌توانند با شماره‌ ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرند یا به سایت کتاب هدهد مراجعه کنند.

کتاب «اِما در باغ‌وحش»

لینک معرفی «اِما در باغ‌وحش»- لینک خرید کتاب «اِما در باغ‌وحش»

کتاب «اِما در گردش»

لینک معرفی کتاب «اِما در گردش»- لینک خرید کتاب «اِما در گردش»

کتاب «یک روز با اِما»

لینک معرفی کتاب «یک روز با اِما»لینک خرید کتاب «یک روز با اِما»

کتاب «اِما می‌خندد»

لینک معرفی کتاب «اِما می‌خندد»- لینک خرید کتاب «اِما می‌خندد»

کتاب «اِما می‌خورد!»

لینک معرفی کتاب «اِما می‌خورد!»لینک خرید کتاب «اِما می‌خورد!»

کتاب «اِما گریه می‌کند»

لینک معرفی کتاب «اِما گریه می‌کند»لینک خرید کتاب «اِما گریه می‌کند»

نویسنده
شبنم عیوضی
Submitted by editor3 on