گلن سینگلتون

Glenn E.‎ Singleton
گلن سینگلتون
مشخصات
نام: 
گلن
نام خانوادگی: 
سینگلتون
نام لاتین: 
Glenn
نام خانوادگی لاتین: 
Singleton

ترجمه: شیرین سلیمی


گلن سینگلتون نویسنده و بیش از آن تصویرگر است. او بیش از ۲۰ سال است که در استودیوی خود در استرالیا، آثار هنری شگفت‌انگیزی از جمله کاریکاتور و تصاویر خنده‌دار خلق می‌کند. او آثارش را با استفاده از تصویرگری دستی و هنر دیجیتال می‌آفریند؛ تصاویری که در هر چیزی، از کتاب کودکان گرفته تا تقویم، کارت‌های تبریک، هنر تبلیغات و نقشه‌های مصور پارک دیده می‌شوند. تصویرگری دستی او در کتاب کودکان با خطوط سیاه یا تصاویر کاملاً رنگین است. کار او از داستان و مفهوم آن شروع می‌شود و سپس با تصویر کاملی که با مداد و با دست کشیده می‌شود، پایان می‌یابد.

کتاب 365 آزمایش علمی

آیا می‌خواهید بدانید چگونه خودتان کوه آتشفشان بسازید؟ یا رنگین‌کمان چگونه درست می‌شود؟ پس در دنیای علوم کاوش کنید و با صدها آزمایش گوناگون، نکات تازه‌ای درباره‌ی زمین و منظومه‌ی شمسی بیاموزید؛ این اقدام موجب به چالش کشیدن و سرگرم شدن‌ شما می‌شود. کتاب زیر یکی از کتاب‌هایی است که گلن سینگلتون با تصاویر آن موجب یادگیری و سرگرمی کودکان شده است.

کتاب حقایق کاملا عجیب

گلن سینگلتون

گلن سینگلتون نویسنده و تصویرگر

از این تصویرگر، در ایران، کتاب «۳۶۵ آزمایش علمی درباره‌ی ستاره‌شناسی، زیست‌شناسی، شیمی، زمین‌شناسی و جغرافیا، آب‌وهوا، فیزیک» در یک جلد به چاپ رسیده ‌است؛ همچنین این کتاب در قالب مجموعه‌ی «آزمایش‌های دانشمندان کوچک» در ۶ مجلد مجزا نیز منتشر شده است. آزمایشات این مجموعه برای افراد زیر ۱۲ سال طراحی شد‌ه‌اند.

کتاب های گلن سینگلتون

راهنما

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.