فروشگاه آشیانه کودک و نوجوان

فروشگاه آشیانه کودک و نوجوان

فروشگاه آشیانه کودک و نوجوان شامل کتا‌ب‌های برگزیده، ویژه گروه سنی کودک و نوجوان و خانواده‌ها و نیز اسباب بازی‌های گزینش شده برای گروه‌های سنی گوناگون است.

کتاب‌های کودک و نوجوان عرضه شده در این فروشگاه توسط گروه مطالعه و بررسی آشیانه به سرپرستی نغمه محمدی، گلچینی از کتاب‌های ناشران موفقی چون مبتکران، علمی فرهنگی، افق، چشمه، کانون پرورشی فکری، صدا، مدرسه، نسل نواندیش و ... است.

در این فروشگاه برای کودکان از تولد تا دبستان اسباب بازی‌های از بهترین محصولات شرکت‌ها و ناشرانی چون: آموزش، با فرزندان، گلدونه‌ها، فکرآذین، شرکت سرگرمی‌های علمی، کوشا و ... عرضه می‌شود. در بخش بزرگسال نیز کتاب‌هایی در زمینه تعلیم و تربیت فرزندان، آموزش و پرورش، بازی و سرگرمی و نیز روش‌های برخورد با کودکان در سنین گوناگون پیش از دبستان، دبستان و نوجوانی از ناشرانی چون آگاه، پیک بهار، رشد، مؤسسه مادران امروز، نی و ...گردآوری شده است.

همچنین در این فروشگاه مجموعه‌ای از بهترین آثار موسیقی کلاسیک ایران و جهان و موسیقی محلی ایران به انتخاب گروه بررسی آثار صوتی آشیانه تحت سرپرستی فریبرز رستمی، قصه و افسانه ویژه کودک و نوجوان و نیز لوح‌های فشرده تصویری شامل فیلم‌های کودک و نوجوان و کارتون‌های مناسب برای کودکان ارائه می‌گردد.

راهنما
ایمیل: 
ashianeh.k@gmail.com
نشانی: 
تهران، بلوار مرزداران. خیابان بهار. نبش میدان علائی پور. پلاک ۲۲
تلفن: 
۴۴۲۲۳۰۹۲ - ۴۴۲۱۲۳۲۸
نوع محتوا: 
مکان

ديدگاه شما