فروشگاه آشیانه کودک و نوجوان

فروشگاه آشیانه کودک و نوجوان

فروشگاه آشیانه کودک و نوجوان شامل کتاب های برگزیده، ویژه گروه سنی کودک و نوجوان و خانواده ها و نیز اسباب بازی های گزینش شده برای گروه های سنی گوناگون است.

کتاب های کودک و نوجوان عرضه شده در این فروشگاه توسط گروه مطالعه و بررسی آشیانه به سرپرستی نغمه محمدی، گلچینی از کتاب های ناشران موفقی چون مبتکران، علمی فرهنگی، افق، چشمه، کانون پرورشی فکری، صدا، مدرسه، نسل نواندیش و ... است.

در این فروشگاه برای کودکان از تولد تا دبستان اسباب بازی های از بهترین محصولات شرکت ها و ناشرانی چون: آموزش، با فرزندان، گلدونه ها، فکرآذین، شرکت سرگرمی های علمی، کوشا و ... عرضه می شود. در بخش بزرگسال نیز کتاب هایی در زمینه تعلیم و تربیت فرزندان، آموزش و پرورش، بازی و سرگرمی و نیز روش های برخورد با کودکان در سنین گوناگون پیش از دبستان، دبستان و نوجوانی از ناشرانی چون آگاه، پیک بهار، رشد، مؤسسه مادران امروز، نی و ...گردآوری شده است.

همچنین در این فروشگاه مجموعه ای از بهترین آثار موسیقی کلاسیک ایران و جهان و موسیقی محلی ایران به انتخاب گروه بررسی آثار صوتی آشیانه تحت سرپرستی فریبرز رستمی، قصه و افسانه ویژه کودک و نوجوان و نیز لوح های فشرده تصویری شامل فیلم های کودک و نوجوان و کارتون های مناسب برای کودکان ارائه می گردد.

راهنما
کلیدواژه: 
ایمیل: 
ashianeh.k@gmail.com
نشانی: 
تهران، بلوار مرزداران. خیابان بهار. نبش میدان علائی پور. پلاک ۲۲
تلفن: 
۴۴۲۲۳۰۹۲ - ۴۴۲۱۲۳۲۸

ديدگاه شما