برنامه زیست محیطی سازمان ملل برای نوجوانان گسترش می یابد!

برنامه زیست محیطی سازمان ملل برای نوجوانان گسترش می یابد!

سازمان ملل برنامه محیط زیست خود برای نوجوانان را با همکاری یک شرکت تجاری آلمانی، برای میلیون ها کودک و نوجوان در سراسر جهان گسترش می‌دهد.

بخش نوجوانان برنامه محیط زیست سازمان ملل از سال ۲۰۰۴، با همکاری و سرمایه گذاری شرکت داروسازی بیر (Bayar) پروزه های زیست محیطی بسیاری را برای نوجوانان برگزار کرده است. حالا، شرکت بیر تصمیم گرفته که سالانه ۱/۷ میلیون دلار برای اجرای پروژه های نهاد محیط زیست سازمان ملل برای نوجوانان سرمایه گذاری کند.

برنامه زیست محیطی سازمان ملل برای نوجوانان گسترش می یابد!

از ۵ سال پیش تاکنون این همکاری به اجرای پروژه های مختلفی انجامیده. از درخت کاری، آموزش محیط زیست و برپایی مسابقه های خلاق گرفته تا برگزاری گردهمایی های بزرگ محیط زیستی برای کودکان و نوجوانان و پرورش نمایندگان نوجوان برای شرکت در رویدادهای محیط زیستی بزرگ جهانی.

اشتاینر دبیر اجرایی برنامه محیط زیست سازمان ملل، می‌گوید: "کودکان و نوجوانان ۳۷ درصد ازجمعیت جهان ر ا نمایندگی می‌کنند. آینده آن ها با کوشش های ما برای حفاظت از زمین گره خورده است."

در برنامه جدید همکاری فرصت‌هایی برای نوجوانان و کودکان به وجود می آید تا دانش خود درباره محیط زیست را بیشتر کنند، مهارت‌های محیط زیستی بیشتر بیاموزند و خلاقیت خود را برای یافتن راه های حفاظت از محیط زیست به کار اندازند.

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۸۹-۰۸-۱۹ ۱۷:۰۱
متن سفارشی:

ديدگاه شما

عضویت در کانال تلگرام