برنامه عصرانه‌ای دلپذیر با انتشارات زعفران برگزار می‌شود

برنامه عصرانه‌ای دلپذیر با انتشارات زعفران برگزار می‌شود

دهکده کتاب بازی و اندیشه با همکاری انتشارات زعفران عصرانه‌ای دلپذیر را همراه با کتابخوانی و انجام فعالیت‌های در پیوند با آن برای کودکان برگزار می‌کند.

در این برنامه که در محل فروشگاه کتاب بازی و اندیشه با حضور محبوبه نجف‌خانی، مترجم مجموعه کتاب‌های «فلیکس» و شیدا رنجبر، مترجم مجموعه کتاب‌های «جالی پستچی» برگزار خواهد شد، کودکان کتابخوانی دسته‌جمعی و انجام فعالیت‌های درپیوند با آن را تجربه خواهند کرد. ۴ عنوان از مجموعه کتاب‌های فلیکس و همچنین برخی از کتاب‌های مجموعه «جالی پستچی» و چند کتاب دیگر از انتشارات زعفران در این برنامه خوانده خواهند شد.

همچنین کودکان پس از خواندن کتاب «پست شیشه‌ای فلیکس» تجربه یک فعالیت آشپزی ساده را خواهند داشت و پس از خواندن «فلیکس خرگوش کوچولو به سفر به دور دنیا می‌رود» موسیقی سنتی کشورهایی همچون ایتالیا، مصر و... را که فیلیکس به آن‌ها سفر کرده است، گوش خواهند داد.

در ادامه، برنامه‌ای از گروه انتشارات زعفران ارائه خواهد شد که بر اساس آن کودکان با چگونگی مراحل شکل‌گیری یک کتاب از خلق اندیشه تا انتشار و رسیدن کتاب به دست کودکان آشنا خواهد شد.

دهکده کتاب بازی و اندیشه در این مراسم همچنین از صندوقچه مهربانی فروشگاه خود رونمایی خواهد کرد. خریداران کتاب می‌توانند پس از خرید خود، کتابی یا کتاب‌هایی را نیز با عناوین دلخواه خود بخرند و به صندوقچه مهربانی اهدا کنند. هر ۱۵ روز کتاب‌هایی که به صندوقچه مهربانی اهدا شده است، برای کودکان در مناطق محروم ارسال خواهند شد.

برنامه عصرانه‌ای دلپذیر با انتشارات زعفران، چهارشنبه ۸ آذرماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۶ در فروشگاه کتاب بازی و اندیشه واقع در تهران، شهرک غرب، بلوار دادمان، نرسیده به بزرگراه یادگار امام، پلاک ۱۱۷ برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است ظرفیت برای حضور علاقه‌مندان در این فروشگاه محدود خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های ۸۸۳۶۴۱۶۶-۲۱ و ۸۸۵۸۱۳۱۱-۲۱ تماس بگیرید.

 

انتشارات زعفران

 

راهنما

عضویت در کانال تلگرام