اهدای اسباب بازی در سومین جشنواره ملی اسباب بازی

اهدای اسباب بازی در سومین جشنواره ملی اسباب بازی

گروه سلامت و هنر با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، فراخوانی را با عنوان «باز هم بازی» جهت اهدای اسباب بازی در سومین جشنواره ملی اسباب بازی منتشر کرد.

گروه سلامت و هنر، امسال نیز همانند سال‌های گذشته فراخوان اهدای اسباب بازی برای تجهیز اتاق بازی بیمارستان‌های کودکان منتشر کرد. بر این اساس، این گروه در سومین جشنواره ملی اسباب بازی پذیرای کمک‌های نقدی و غیرنقدی شامل اسباب بازی های کودکان است.

سومین جشنواره ملی اسباب بازی ویژه کودکان و نوجوانان، خانواده‌ها، فعالان و پژوهشگران صنعت اسباب بازی و علاقه‌مندان از ۲۴ تا ۲۸ اَمردادماه ۱۳۹۶ در مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون واقع در خیابان حجاب برگزار خواهد شد. گروه سلامت و هنر نیز این روزها در غرفه خود پذیرای اسباب بازی‌های اهدایی خواهد بود.

این گروه در فراخوان اهدای اسباب بازی خود از کودکان خواسته است تا حد امکان، اسباب بازی‌های نو و سالم خود را اهدا کنند تا آن‌ها زمان‌های تنهایی خود را با بازی با آن‌ها سپری کنند.

گروه سلامت و هنر، متشکل از شبکه‌ای بین‌المللی و داوطلبانه شامل هنرمندان و عوامل بهداشت و درمان است که با هدف بهبود کیفیت زندگی کودکان بیمار و ایجاد فضایی اميدبخش در مرکزهای درمانی، کار خود را آغاز کرده و فعالیت‌های متنوعی را جهت نیل به این هدف، در حوزه‌ فرهنگی و هنری برای کودکان بیمار در دستور کار خود قرار داده است.

از دیگر اهداف این گروه می‌توان به توجه ویژه به سلامت روان کودکان بیمار، فراهم کردن بستر هنر برای ارائه خدمات بهتر درمانی به کودکان بیمار و خدمات سلامت در جامعه ، ایجاد فضایی آرام و شاد در مرکزهای درمانی و ایجاد حس خودکارآمدی و تقویت اعتمادبه‌نفس در بیماران و خانواده‌های ایشان اشاره کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از فعالیت‌های این گروه می‌توانید به تلگرام گروه سلامت و هنر به آدرس @healthandart یا به اینستاگرام این گروه به آدرس heart.usern مراجعه کنید.

 

اهدای اسباب بازی

 

 

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶-۰۵-۲۳ ۰۹:۱۰
منبع:
تصویر داخل متن از سایت خبرگزاری مهر
متن سفارشی:

ديدگاه شما