نشست ماهیانه شهریورماه موسسه مادران امروز برگزار می‌شود

نشست ماهیانه شهریورماه موسسه مادران امروز برگزار می‌شود

نشست ماهیانه شهریورماه موسسه مادران امروز با موضوع نقش خانواده در کمک به کودک در انجام وظایف و تکالیف مدرسه برگزار می‌شود.

کارشناس این نشست سهیلا طاهری خواهد بود.

نشست ماهیانه شهریورماه

زمان این نشست ۷ شهریورماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ است که در موسسه مادران امروز واقع در خیابان ولیعصر، ابتدای خیابان شهید مطهری، خیابان سربداران، نبش جهانسوز، پلاک ۳۷، واحد ۱، زیر همکف برگزار خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های ۸۸۸۹۰۳۴۵ – ۸۸۹۰۱۴۳۶ – ۸۸۷۲۸۳۱۷ تماس بگیرید.

حضور در نشست‌های ماهیانه برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

درباره موسسه مادران امروز بیشتر بدانید

موسسه مادران امروز (مام) سازمانی غیرتجاری و غیردولتی است که در تاریخ ۱۳مرداد ماه سال ۱۳۷۷ به منظور سازماندهی تلاش‌های گروهی در زمینه‌ توانمندسازی خانواده‌ها برای بهبود رابطه‌ اعضای خانواده و به ویژه با هدف توجهی علمی به نیازهای کودکان و نوجوانان از طریق  مادران تاسیس شد. هدف های اصلی موسسه مادران امروز(مام) افزايش سطح آگاهی های خانواده‌ها در زمينه‌های فرهنگی،هنری، بهداشتی و تربيتی است.

موسسه مادران امروز هم‌چنین به منظور ایجاد زمینه‌های مناسب برای پرورش فرزندان، بجز مادران، توانمندسازی کل خانواده را نیز در برنامه‌های کار خود قرار داده است تا از طریق ارایه آگاهی‌های لازم برای همه اعضای خانواده و بهبود بخشیدن به رابطه‌های آن‌ها، کمک به مادران برای پرورش اصولی فرزندان را تسهیل کند.

 

نشست ماهیانه شهریورماه

 

ديدگاه شما