نشست فرهنگی «چه کردیم کودکان به کتابخانه آمدند؟» برگزار می‌شود

نشست فرهنگی «چه کردیم کودکان به کتابخانه آمدند» برگزار می‌شود

کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد با همکاری انجمن علمی کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران نشست، نشست فرهنگی «چه کردیم کودکان به کتابخانه آمدند» را برگزار می‌کند.

این جلسه با حضور فردوس نادعلی‌زاده، شهین دهقانی و مهتاب میناچی مقدم برگزار خواهد شد که در آن فردوس نادعلی‌زاده با عنوان «معرفی راه‌های جذب و درونی‌سازی مطالعه در کودکان، متناسب با طرح (عروسک دانا)»؛ شهین دهقانی با عنوان «کتابخانه پویا و دوست داشتنی» و مهتاب میناچی مقدم با عنوان «آمدن و ماندن!» سخنرانی‌های خود را ارائه و تجربیات موفق کتابخانه‌های خود را بیان خواهند کرد.

 نشست فرهنگی «چه کردیم کودکان به کتابخانه آمدند» روز پنجشنبه ۲۳ آذرماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱:۳۰ در کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به آدرس تهران، خیابان شریعتی، حسینیه ارشاد، کتابخانه عمومی برگزار خواهد شد.

 گفتنی است در حاشیه این نشست فرهنگی، نمایشگاهی موضوعی از منابع مرتبط موجود در کتابخانه برپا خواهد شد.

 

پخش زنده نشست فرهنگی «چه کردیم کودکان به کتابخانه آمدند»

 

حضور برای تمامی علاقه‌مندان در این نشست آزاد و رایگان است. همچنین علاقه‌مندانی که امکان حضور در این نشست را ندارند می‌توانند به پخش هم‌زمان نشست فرهنگی «چه کردیم کودکان به کتابخانه آمدند»  را از رادیو اینترنتی ارشاد به نشانی radio.hepl.ir گوش فرا دهند. همچنین این نشست به صورت تصویری از طریق سایت کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به نشانی live.hepl.ir زنده پخش خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با روابط‌عمومی کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به شماره ۲۲۸۶۶۴۶۵-۲۱ تماس بگیرند.

بخش کودکان کتابخانه عمومی حسینیه ارشاد به طور رسمی از سال ۱۳۶۵ آغاز به کار کرده است. این کتابخانه دارای بیش از ۲۰ هزار جلد منابع مطالعاتی (کتاب، نشریه، سی دی، نوارکاست، ...) در تمامی موضوع‌ها است. جز تعداد کمی از آن‌ها که لاتین و مربوط به دهه ۶۰ و ۷۰ میلادی‌اند، بقیه کتاب‌ها به زبان فارسی هستند. این کتابخانه در کنار ارائه کتاب، همچنین نشست‌ها و برنامه‌های گوناگونی نیز برای مخاطبان کودک یا درباره آن‌ها برگزار می‌کند.

 

چه کردیم کودکان به کتابخانه آمدند

 

ديدگاه شما