نمایشگاه کتاب‌ با موضوع کتاب و کتابخوانی در کتابخانه مرجع کانون

نمایشگاه کتاب‌ با موضوع کتاب و کتابخوانی در کتابخانه مرجع کانون

کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نمایشگاه آبان ماه خود را به دلیل هم‌زمانی با هفته کتاب و روز کتابدار به کتاب‌هایی اختصاص داده است که به موضوع کتاب و کتابخوانی می‌پردازد.

در این نمایشگاه که «کتاب، کتاب است» نام دارد، ۶۹ عنوان کتاب و نشریه به نمایش گذاشته شده که از این میان ۲۱ عنوان کتاب غیرفارسی، ۲۳ عنوان آن فارسی و ۲۵ نشریه‌های فارسی و غیرفارسی است.

«کتاب بچه‌ها را بزرگ می‌کند»، «این پسر چقدر کتاب می‌خورد!»، «کی از کتاب بد گُنده می‌ترسد؟»، «سگی که کتاب‌ها را دوست داشت»، «شیر کتابخانه»، «Please Bury Me in the Library»، «Wild About Book»  و... از جمله آثار به نمایش درآمده در نمایشگاه آبان کتابخانه مرجع کانون است.

علاقمندان می‌توانند از اول تا پایان آبان ۱۳۹۷ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ از نمایشگاه «کتاب، کتاب است» در کتابخانه‌ مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بازدید کنند.

کتابخانه مرجع کانون هر ماه گزیده‌ای از کتاب‌های فارسی و غیرفارسی گنجینه خود را با موضوع‌های مختلف در قالب نمایشگاهی به نمایش می‌گذارد. نمایشگاه‌ کتاب‌های پاپ آپ، کتاب‌های مرجع کودک و نوجوان، کتاب‌های صنایع دستی، کتاب‌های بازی، نمایشگاه برندگان جایزه هانس کریستین اندرسن، کتاب‌های بازنویسی شده از شاهنامه، کتاب‌های بازنویسی شده از از داستان‌های هزار و یک شب، کتاب‌های با موضوع ورزش از جمله نمایشگاه‌هایی است که کتابخانه مرجع تاکنون برگزار کرده است.

نشانی: خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، پلاک ۲۴، کتاب‌خانه‌ مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

پوستر نمایشگاه کتاب، کتاب است

 

ديدگاه شما

عضویت در کانال تلگرام