رونمایی از نوشت‌افزارهای کانون با نمادهای ایرانی

رونمایی از نوشت‌افزارهای کانون با نمادهای ایرانی

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای پنجمین سال پیاپی از مجموعه ۴۰ عنوان دفتر و نوشت‌افزار خود با نمادهای ایرانی اسلامی رونمایی می‌کند.

این نوشت‌افزارهای که دربرگیرنده نمادهای ایرانی هستند، با هشت عنوان‌ دفترهای «قدم‌های کوچک»، «رنگین‌کمان»، «گنبد مینا»، «یک جهان تماشا توراست»، «نشاط و تندرستی»، «رویش دوباره»، «یادگارهای ماندگار» و «ساده» طراحی شده است.

بر اساس این خبر، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پنج سال است که دفترهای متفاوت بومی را تولید می‌کند. این سازمان در مجموعه جدید خود نیز تلاش کرده است تا این دفترها هم از نظر گرافیکی چشم‌نواز باشد و هم یک ابزار یادگیری برای کودکان و نوجوانان به شمار ‌رود.

دفترهای امسال به‌طور چشمگیری مساله آموزش مهارت‌های زندگی، بهداشت فردی و مسایل زیست محیطی به‌ویژه‌مساله آب، حفاظت از گونه‌های جانوری رو به انقراض مانند پلنگ ایرانی و مراقبت از جنگل‌ها را مورد توجه قرار داده است.

نوشت‌افزارهای کانون با نماد ایرانی ساعت ۱۰:۳۰ صبح روز یک‌شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ در سالن کنفرانس مرکز آفرینش‌های فرهنگی ‌‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در تهرا، خیابان حجاب تهران رونمایی می‌شود.

گفتنی است در چهار سال گذشته نیز هر سال ۴۰ عنوان نوشت‌افزار با نمادهایی از تصویرسازی کتاب‌های منتشر شده کانون، حکایت‌ها و داستان‌های ایرانی، محیط زیست، میراث فرهنگی، طبیعت ایران، آثار باستانی، شخصیت‌های تاریخی، فرهنگی و حماسی و... از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

 

نمادهای ایرانی

ديدگاه شما