کارگاه آموزشی رمان‌نویسی برای نوجوانان برگزار می‌شود

کارگاه آموزشی رمان‌نویسی برای نوجوانان برگزار می‌شود

انجمن نویسندگان کودک و نوجوان کارگاه آموزشی رمان‌نویسی برای نوجوانان را با تدریس حمیدرضا شاه‌آبادی برگزار می‌کند.

شرکت‌کنندگان در این دوره در مرحله نخست، طی ده جلسه مبانی نظری رمان‌نویسی برای نوجوانان را مرور می‌کنند و پس از آن در مرحله پیشرفته دست به کار نوشتن اثر می‌شوند و تا پایان دوره، یک رمان نوجوان خلق می‌کنند.

شایان ذکر است که شرکت‌کنندگان بر اساس مصاحبه حضوری پذیرفته خواهند شد.

کارگاه آموزشی رمان‌نویسی برای نوجوانان

زمان آغاز کارگاه آموزشی رمان‌نویسی برای نوجوان از روز شنبه ۱۵ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ خواهد بود.

مکان برگزاری این کارگاه انجمن نویسندگان کودک و نوجوان واقع در تهران، خیابان سمیه، بعد از چهارراه مفتح، کوچه پروانه، پلاک ۴۶ است.

برای ثبت‌نام و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۳۱۷۷۵۵-۲۱ تماس بگیرید.

درباره حمیدرضا شاه‌آبادی

حمیدرضا شاه آبادی، متولد ۱۳۴۶ است و مدرک کارشناسی ارشد در رشته تاریخ دارد. پنج سال معلمی و همچنین فعالیت در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شاه آبادی را به نوشتن برای کودکان و نوجوانان علاقه‌مند کرد. او همچنین دو بورس مطالعاتی را در کتابخانه بین‌المللی مونیخ با موضوع ادبیات کودک گذرانده است.

«لالایی برای دختر مرده» نخستین رمان حمیدرضا شاه آبادی برای نوجوانان بود که در سال ۱۳۸۶ نشر افق منتشر کرد. این کتاب برنده جایزه اول جشنواره کتاب کودک و نوجوان شد و لوح تقدیر شورای کتاب کودک و لوح تقدیر جشنواره کتاب برتر را دریافت کرد. اعترافات غلامان (رمان نوجوان)، وقتی مژی گم شد (رمان نوجوان)، افسانه تیرانداز جوان و هیچ‌کس جرئتش را ندارد از دیگر آثار او هستند.

درباره انجمن نویسندگان کودک و نوجوان

انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، مؤسسه ای غیردولتی و ناسودبر است که با هدف حمایت از هویت مستقل و حقوق مادی و معنوی نویسندگان کودک و نوجوان، ایجاد زمینه‌ های مناسب برای آموزش و پیشرفت فرهنگی نویسندگان و ایجاد تسهیلات لازم برای ارائه‌ و یا انتشار آثار ارزنده در سال ۱۳۷۷تأسیس شده است.

کارگاه آموزشی رمان‌نویسی برای نوجوانان

ديدگاه شما