کارگاه «چگونه یک داستان را تصویرگری کنیم» برگزار می‌شود

کارگاه «چگونه یک داستان را تصویرگری کنیم» برگزار می‌شود

موسسه فرهنگی و هنری هفت اقلیم کارگاه تصویرسازی «چگونه یک داستان را تصویرگری کنیم» را برگزار می‌کند.

هدی حدادی، تصویرگر و نویسنده کودک و نوجوان و همچنین برنده جایزه مدال طلای ۲۰۱۷ بهترین تصویرگر سالانه ادبیات کلاسیک آمریکا، مدرس این کارگاه خواهد بود.

کارگاه «چگونه یک داستان را تصویرگری کنیم»

کارگاه «چگونه یک داستان را تصویرگری کنیم» شامل هشت جلسه عملی و کارگاهی خواهد بود که در موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم واقع در تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از خیابان ملک، بعد از کشواد، پلاک ۵۶۹ برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های ۸۸۴۵۷۸۲۵-۲۱ و ۸۸۱۴۶۴۹۰-۲۱ تماس بگیرند یا به سایت www.‎7eghlimehonar.com مراجعه کنند.

درباره هدی حدادی

هدا حدادي فارغ‌التحصيل رشته‌ گرافيك از دانشكده‌ هنر‌هاي زيباست. او سال‌هاست كه براي بچه‌ها مي‌نويسد و تصويرگري مي‌كند. حدادي كار در حوزه‌ي تصويرگري را از سال ۱۳۷۶ و با نشرياتي مانند «كيهان بچه‌ها»، «سروش» و «دوچرخه» آغاز كرده و تا به حال تصويرگري نزديك به ۴۰ كتاب را به عهده داشته است.

از جمله جایزه‌ها و افتخاراتی که او تا کنون کسب کرده است، می‌توان به جایزه‌های بین‌المللی همچون مدال طلای ۲۰۱۷ بهترین تصویرگر سالانه ادبیات کلاسیک آمریکا، افق‌های تازه بولونیا در سال ۲۰۱۰، جایزه‌ بزرگ فستیوال تصویرگری بلگراد در سال ۲۰۰۸، پلاک طلای فستيوال براتيسلاوا در سال ۲۰۰۶، جايزه‌ی سوم نمايشگاه تتریو (ایتالیا) در سال ۲۰۰۶، جایزه‌ تشویقی نوما در سال‌های ۲۰۰۲ و ۲۰۰۸ در ژاپن و جایزه‌های ملی همچون جایزه‌ اول جشنواره‌ کتاب کانون ۱۳۸۳، جایزه‌ جشنواره‌ کتاب دفاع مقدس۱۳۸۶ و جایزه‌ تشویقی جشنواره‌ کتاب‌های درسی (۸۵ ـ ۱۳۸۴) اشاره کرد.

درباره موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم

موسسه فرهنگی هنری هفت اقلیم، در سال ۱۳۸۹ با برپایی «جایزه ادبی هفت اقلیم» آغاز به کار کرد. در ادامه مسیر، برگزارکنندگان این جایزه، با هدف گسترش فعالیت‌های فرهنگی به دیگر رشته‌های هنری، در سال ۱۳۹۳ مؤسسه فرهنگی هنری چند منظوره هفت اقلیم را با نام کامل «خورشید آسمان هفت اقلیم» تاسیس کردند. هدف از تأسیس این مؤسسه، برگزاری دوره‌های آموزشی و تخصصی هنر، برگزاری کارگاه‌های مختلف هنری و برپایی جشنواره‌های فرهنگی، با هدف ترویج فرهنگ و هنر میان اقشار مختلف جامعه و جهت‌دهی به استعداد هنرجویان است.

 

چگونه یک داستان را تصویرگری کنیم

 

ديدگاه شما