فهرست کتاب هایی برای خواندن با کودکان به مناسبت هفته بلندخوانی

فهرست کتاب هایی برای خواندن با کودکان به مناسبت هفته بلندخوانی

سایت کتابک به مناسبت نزدیک شدن به هفته بلندخوانی (دوم تا هشتم بهمن‌ماه ۱۳۹۶) فهرستی از کتاب هایی برای خواندن با کودکان به مناسبت هفته بلندخوانی منتشر می‌کند.

موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان، امسال برای نخستین بار، هم‌زمان با تولد سایت کتابک، تنها پایگاه مجازی ترویج کتابخوانی در ایران، دوم تا هشتم بهمن‌ماه را به عنوان هفته بلندخوانی اعلام کرده است و این هفته را با شعار «بلند بخوان! یک کتاب، در هر مکان، در هر زمان!» برگزار می‌کند. این موسسه هدف خود را از نام‌گذاری هفته‌ای به بلندخوانی، تاکید بر اهمیت این روش خواندن برای کودکان عنوان کرده است و در فراخوانی از تمامی پدران و مادران، مربیان، آموزگاران و کتابداران دعوت کرده است در هفته بلندخوانی به این روش کتابخوانی توجهی ویژه نشان دهند.

کتاب هایی برای خواندن با کودکان

لازم به ذکر است هر کتاب باکیفیت، برای خواندن با کودکان و بلندخوانی مناسب است. بنابراین فهرستی که از سوی سایت کتابک منتشر شده، تنها یک پیشنهاد و رهنمون است و شما می‌توانید سایر کتاب‌های باکیفیت را نیز همراه با کودکان بلندخوانی کنید.

سایت کتابک به همین مناسبت، فهرستی از کتاب هایی برای خواندن با کودکان و مناسب برای بلندخوانی را ارائه می‌دهد. معرفی هر یک از کتاب‌ها در سایت کتابک، در لینک آبی کنار عنوان کتاب‌ها قرار دارد. همچنین علاقه‌مندان به تهیه آن‌ها از سایت کتاب هدهد می‌توانند به لینک سایت کتاب هدهد در کنار هر عنوان کتاب مراجعه کنند یا با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرند. همچنین امکان سفارش کتاب از از طریق شماره تلگرامی ۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳ نیز وجود دارد.

فهرست کتاب هایی برای خواندن با کودکان در هفته بلندخوانی

گروه سنی نوزادان

کتاب های مقوایی

گروه سنی ۰ تا ۲ سال

خواندن با نوزاد و نوپا

گروه سنی پیش‌دبستانی

کتاب هایی برای خواندن با کودکان پیش‌دبستانی

گروه سنی پیش دبستانی

گروه سنی ۷ تا ۹ سال

هفته بلندخوانی

گروه سنی ۱۰ تا ۱۲ سال

کتاب هایی برای خواندن با کودکان

گروه سنی ۱۳ سال به بالا

کتاب هایی برای خواندن با کودکان بالای ۱۳ سال

بلندخوانی

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۶-۱۰-۱۶ ۱۰:۴۴
نویسنده:
گروه خبر کتابک
متن سفارشی:

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.