نمایشگاه نقاشی در حمایت از کودکان محک برگزار می‌شود

نمایشگاه نقاشی در حمایت از کودکان محک برگزار می‌شود

دهمین دوره نمایشگاه نقاشی هنرجویان کودک و نوجوان با عنوان «زندگی از چشمان من» توسط موسسه خیریه محک به نفع کودکان تحت پوشش این موسسه برگزار می‌شود. در این نمایشگاه دو روزه که هنرمندان کودک و نوجوان دیدگاه خود را نسبت به زندگی از طریق ۷۲ اثر هنری به نمایش می‌گذارند، حمایت و همراهی‌شان را با دوستان کوچک‌شان در محک اعلام می‌کنند.

تارا بهبهانی، نقاش و پژوهشگر هنر، ۱۰ سال است که با برگزاری نمایشگاه نقاشی در مؤسسه خیریه محک و اهدای تمام عواید حاصل از فروش به فرزندان محک، توجه کودکان و نوجوانان این مرز و بوم را به حمایت از همسالان مبتلا به سرطان‌شان جلب می‌کند تا پیام دوستی و مهربانی در بین کودکان و نوجوانان منتشر شود.

وی درباره این نمایشگاه گفت: انگار همین دیروز بود که با ۱۶ نقاش کودک و نوجوان اولین نمایشگاه نقاشی را در محک برگزار کردیم. آن روز فکر نمی‌کردیم تیم ۱۶ نفره ما با حضور یاوران همراه و همدل کودک و نوجوان‌مان ۷۲ نفر شود. امیدوارم برگزاری این نمایشگاه، بستر مناسبی برای حمایت همه جانبه از کودکان مبتلا به سرطان فراهم کند.

بنابراعلام روابط عمومی مؤسسه خیریه محک، این مؤسسه، همواره در کنار مأموریت اصلی خود که حمایت همه جانبه درمانی و رفاهی از کودکان مبتلا به سرطان و خانواده‌ آنهاست، به ترویج فرهنگ کمک به هم‌نوع و آموزش نوع‌دوستی به کودکان و نوجوانان می‌اندیشد و امیدوار است آینده‌سازان ایران زمین با سنت دیرینه ‌نوع دوستی هر چه بیشتر آشنا شوند.

نمایشگاه نقاشی «زندگی از چشمان من»، ۲۷ و ۲۶ فروردین از ساعت ۱۶ تا ۲۰ در محل موسسه خیریه محک برگزار می‌شود.

 

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵-۰۱-۲۵ ۱۴:۵۶
نویسنده:
گروه خبر کتابک
منبع:
ایسنا
متن سفارشی:

ديدگاه شما