جدول «برنامه کتابخوانی با کودکان»، عیدی کتابک به کودکان

سایت کتابک به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۳۹۷ جدول «برنامه کتابخوانی با کودکان» را به‌عنوان هدیه ویژه برای عیدانه پدران و مادران و کودکان در نظر گرفته است.

جدول «برنامه کتابخوانی با کودکان» ویژه فصل بهار از سوی سایت کتابک برای تشویق کودکان به برنامه کتابخوانی طراحی شده است. در این جدول از پدران و مادران خواسته شده است هر روز دست کم ۱۵ دقیقه برای کودکان خود کتابی را بلندخوانی کنند و آن روز را در جدول علامت بزنند.

بلندخوانی، خواندن یک کتاب با صدای بلند، همراه با بازتاب فضای عاطفی و فراز و فرود داستان برای یک کودک یا گروهی از کودکان است. بلندخوانی یکی از موثرترین شیوه‌های علاقه‌مند کردن کودکان و نوجوانان به خواندن کتاب است. در بلندخوانی و خواندن جمعی، افزون بر کودکانی که هنوز مهارت خواندن و نوشتن را نیاموخته‌اند، یا بر آن چیرگی کافی ندارند، کودکان بزرگ‌تر نیز در لذت خواندن سهیم می‌شوند.

اگر پدران و مادران بر اساس این جدول پیش بروند، در پایان فصل موفق شده‌‌اند ۱۳۶۵ دقیقه برای کودکان خود بلندخوانی کنند. می‌توانید یک جایزه خوب در پایان فصل بهار برای کودکتان در نظر بگیرید.

علاقه‌مندان به برنامه‌ریزی برای خواندن با کودکان بر اساس جدول «برنامه کتابخوانی با کودکان» می‌توانند فایل باکیفیت این جدول را از قسمت پیوست این مطلب چاپ کنند و از نخستین روز فروردین‌ماه ۱۳۹۷ بلندخوانی با کودکان را آغاز کنند.

اگر درباره شیوه‌ بلندخوانی برای کودکان به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می‌توانید مطالب لینک‌های زیر را بخوانید.

برنامه خواندن

نویسنده
گروه خبر کتابک
Submitted by editor71 on