سفر به درون حیات در موزه علوم و فناوری

سفر به درون حیات در موزه علوم و فناوری

رویداد ویژه تابستانی «آب، باد، خاک، آتش و عنصر پنجم»، با محتوای زیست محیطی برای مخاطبان کودک و خانواده در راستای آموزش مسائل مربوط به زندگی بشر در روی کره زمین و لزوم توجه به عناصر چهارگانه و بهبود مصرف منابع موجود روز دوشنبه ۱۵ مردادماه ۹۷ در محل نمایشگاه دائمی موزه علوم و فناوری ایران آغاز شد و تا تاریخ ۲۵ مردادماه ادامه خواهد داشت.

این رویداد، تلفیقی ا‌ست از بازی و قصه؛ بازی و قصه‌هایی که به غیر از اهداف آموزش علمی، اهداف فرهنگی را هم با دقت بسیار در نظر دارد؛ از جمله: فرهنگ «پذیرش مسئولیت»: این که آنچه با زمین می‌کنیم تبعاتی دارد. و یا فرهنگ «زندگی جمعی»: این که ما بدون یکدیگر نمی‌توانیم به حیات‎‏مان ادامه دهیم و آنچه به عنوان یک فرد انجام می‌دهیم بر دیگر افراد جامعه‌مان تاثیر می‌گذارد؛ درست مثل عناصر طبیعت و بالاخره اینکه ما غیر از خودمان، نیاز داریم اطراف‎مان را هم ببینیم، درکش کنیم و با آن ارتباطی سالم برقرار کنیم.

این رویداد به مدت ۱۰ روز و همه روزه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ در محل نمایشگاه دائمی موزه برقرار است و در صورت رزرو گروه‌های دانش‌آموزی، امکان برگزاری در صبح و با تخفیف ویژه را خواهد داشت.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیش‌تر یا برای ثبت‌نام انواع بازدیدهای گروهی می‎توانند با شماره‎های ۸۸۹۳۶۰۵۸ داخلی ۷۷۲۰ و ۰۹۱۹۸۹۶۲۰۰۸ تماس بگیرند.

با کشف فسیل‌های دیرینه و حرکت در درون لایه‌های زمین به ابتدای حیات می‌رسید. کمی جلوتر سراغی از دایناسورهای ایرانی بگیرید. سپس سوار بر باد، ردپای حیوانات مختلف را دنبال کنید تا به ساحل دریا برسید و در کنار جنگل‌های حرا ساکن شوید. گوش به صدای دلنشین پرندگان بسپارید و از آتش طبیعت انرژی بگیرید. شما جزئی از طبیعت هستید.

در انتهای سفر هم صحبتی با دانشمندان را از دست ندهید.

وسایل لازم: آب، باد، خاک و آتش

زمان حرکت: بی سرو صدا، روزی بین تاریخ های ۱۵ تا ۲۵ مرداد، دم دمای غروب از ۱۸تا ۲۱ به موزه ملی علوم و فناوری بیایید تا سفرتان را آغاز کنید.

هزینه‌های ضروری: هزینه بلیط برای کودک۱۵هزارتومان، همراه کودک: ۵ هزارتومان

این سفر به همه اعضای خانواده از ۴ تا ۱۰۰ سال پیشنهاد می شود.

سفر به درون حیات در موزه علوم و فناوری

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۵-۲۱ ۱۲:۵۵
متن سفارشی:

ديدگاه شما