میزگرد «ادبیات در عصر زوال کودکی» برگزار می‌شود

میزگرد «ادبیات در عصر زوال کودکی» برگزار می‌شود

انجمن نویسندگان کودک و نوجوان به مناسبت روز جهانی کودک میزگرد تخصصی «ادبیات در عصر زوال کودکی» را روز هفدهم مهر ماه ۱۳۹۷ برگزار می‌کند.

این میزگرد با حضور علی‌اصغر سیدآبادی نویسنده، مروج کتاب‌خوانی و پژوهشگر ادبیات کودک و نوجوان، حسین شیخ الاسلام، نویسنده و پژوهشگر و ریحانه جعفری مترجم و نویسنده ادبیات کودک و نوجوان سه‌شنبه هفدهم مهر ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۷ برگزار می‌شود.

انجمن نویسندگان کودک و نوجوان تشکلی مردم‌نهاد و غیرانتفاعی با تابعیت ایرانی و شخصیت حقوقی مستقل است که در سال ۱۳۷۷ با هیئت مؤسسی مرکب از نه نویسنده‌ی حوزه‌ی کودک و نوجوان تأسیس شده است. از اهداف این انجمن حمایت از هویت مستقل و حقوق مادی و معنوی نویسندگان حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان، ایجاد ارتباط مؤثر میان نویسندگان کودک و نوجوان و سازمان‌ها، مؤسسات نشر، انجمن‌ها و نهادهای مدنی و مراکز فرهنگی و هنری داخل و خارج  از کشور و دیدار با نویسندگان و کارشناسان خارجی، صدور بیانیه به منظور اعلام مواضع انجمن درباره‌ی جریان‌ها و رویدادهای مرتبط با حوزه‌ی فعالیت نویسندگان کودک و نوجوان، طراحی پروژه‌های مرتبط با حوزه‌ی ادبیات کودک و نوجوان و جریان‌سازی در این حوزه با مشارکت با دستگاه‌های دیگر و ارتقای سطح کیفی و کمی ادبیات کودک با برگزاری نشست‌ها و فعالیت‌های فرهنگی است.

مکان برگزاری: انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، خیابان سمیه، بعد از مفتح، کوچه پروانه، پلاک ۲

پوستر میزگرد «ادبیات در عصر زوال کودکی»

 

ديدگاه شما

عضویت در کانال تلگرام