نشست نقد و بررسی مجموعه «بردیا و گولاخ‌ها» نوشته مهدی رجبی

نشست نقد و بررسی مجموعه «بردیا و گولاخ‌ها» نوشته مهدی رجبی

نشست نقد و بررسی مجموعه «بردیا و گولاخ‌ها» با حضور حمیدرضا شاه‌آبادی، محمدرضا شمس، مهدی رجبی و ملیسا معمار سه‌شنبه ، ۲۷ آذر ۱۳۹۷ در موسسه خانه کتاب برگزار می‌شود.

 نشست نقد و بررسی مجموعه «بردیا و گولاخ‌ها» سه‌شنبه ۲۷ آذر ساعت ۱۵ در سرای اهل قلم موسسه خانه کتاب واقع در خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر، پلاک دو برگزار می‌شود.

مجموعه «بردیا و گولاخ‌ها» که به تازگی به قلم مهدی رجبی از سوی انتشارات افق راهی بازار کتاب شده، رمانی سه گانه، فانتزی و پر از فضاهای طنز و گاهی دلهره‌آور است.

به گفته رجبی، هدف این مجموعه علاوه بر سرگرمی و لذت ادبیات، افزایش اعتماد به نفس مخاطب و همچنین گوشزد کردن اهمیت کتاب و کتاب خواندن برای ساختن دنیایی زیباتر و بهتر است.

رجبی معتقد است، فضای فانتزی این مجموعه مانند هری‌پاتر و ارباب حلقه‌ها، البته به شکلی ایرانی و درباره کودکانی است که مشکلات و نیازهای خاصی دارند ولی در فضایی قرار می‌گیرند فکر می‌کنند، می‌توانند از توانایی‌هایشان استفاده کنند.

 

این مجموعه شامل سه جلد با عنوان‌های «شاهزاده شنل تشتکی»، «پیشگوی چشم نقره‌ای» و «هیولای کلمه‌خوار» است و درباره پسربچه‌ای به نام بردیاست که لکنت زبان دارد و نمی‌داند شاهزاده است و باید کتاب‌های جهان را از نابودی نجات دهد.

 

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۹-۲۱ ۱۸:۰۹
نویسنده:
گروه خبر کتابک
متن سفارشی:

دیدگاه ها

خیلی خیلی کتاب عالی طنز و سرگرم کننده ایه،من خیلی این کتاب رو دوست داشتم ادم رو میبره به یک دنیای دیگه!. من خیلی دوست داشتم که جلد بعدی ای هم داشته باشه ،ولی همین طوری هم بی نظره ،من دو کتابو خیلی دوست دارم به اسم هری تر و بردیا و گولاخ ها ،ممنونم از نویسنده ی این کتاب عالی


ديدگاه شما