تعطیلات تابستانی با بسته‌های کتاب پایان سال تحصیلی «سلام تابستان» فروشگاه کتاب هدهد

تعطیلات تابستانی با بسته‌های کتاب پایان سال تحصیلی «سلام تابستان» فروشگاه کتاب هدهد

فروشگاه کتاب هدهد به مناسبت آغاز تعطیلات تابستانی از امروز تا پایان خردادماه بسته‌های کتاب پایان سال تحصیلی «سلام تابستان» را با ۱۰ درصد تخفیف عرضه می‌کند.

فروشگاه کتاب هدهد به مناسبت آغاز تعطیلات تابستانی بسته‌های کتاب پایان سال تحصیلی «سلام تابستان» را در هشت بسته جداگانه برای پایه‌های پیش‌دبستانی، اول تا ششم دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم تدارک دیده است.

این بسته‌ها که برای تشویق کودکان و نوجوانان به خواندن کتاب در طول تعطیلات تابستانی تهیه شده شامل مجموعه‌ای از بهترین کتاب‌های موجود در بازار کتاب کودک است. خواندن در تابستان برای دانش‌آموزان بسیار مهم است زیرا کمک می‌کند که دانش و مهارت‌هایی را که در طول سال تحصیلی آموخته‌اند از یاد نبرند. پژوهش‌ها نشان می‌دهند دانش‌آموزانی که در طول تعطیلات بلندمدت تابستان کتاب نمی‌خوانند از همکلاسی‌های خود عقب خواهند ماند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای خرید بسته‌های کتاب پایان سال تحصیلی «سلام تابستان» و کسب اطلاعات بیشتر به سایت کتاب هدهد به نشانی www.hodhod.com مراجعه کنند یا با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرند. بهای این بسته‌ها شصت هزار تومان است.

کتاب هدهد فروشگاهی وابسته به موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان است که افزون بر کارشناسی و گزینش کتاب‌های مناسب کودکان و نوجوانان از جهت فرم و محتوا، این کتاب‌ها را در قالب فروشگاه مجازی و حقیقی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌دهد و مخاطبان می‌توانند به صورت حضوری و آنلاین به کتاب‌های مناسب دست یابند. کتاب هدهد امکان ارسال کتاب از طریق پست به تمامی مناطق ایران را فراهم کرده است.

 

مشاهده و خرید بسته‌های سلام تابستان

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۸-۰۲-۲۳ ۱۱:۱۸
نویسنده:
گروه خبر کتابک
متن سفارشی:

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.