ویژه‌نامه‌های بهاری کتاب هدهد سفید منتشر شد

ویژه‌نامه‌های بهاری کتاب هدهد سفید منتشر شد

دو جلد پیاپی از کتاب «هدهد سفید» به صورت الکترونیکی منتشر و در دسترس کتابخانه‌های سراسر کشور و همچنین عموم علاقه‌مندان قرار گرفته است.

به گزارش روابط عمومی انجمن نویسندگان کودک و نوجوان، پس از انتشار شش جلد از کتاب «هدهد سفید»، جلد هفتم و هشتم این کتاب نیز در ایام شیوع کرونا از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر و در دسترس همگان قرار گرفته است. در مقدمه‌ی جلد هفتم کتاب «هدهد سفید»، پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، لذت از اوقات در خانه ماندن و ماندگاریِ تجربه‌ای متفاوت برای این کتاب از دلایل انتشار الکترونیکی آن ذکر شده است.

در جلد هفتم این کتاب، نویسندگانی چون بیوک ملکی، مرجان فولادوند، علی باباجانی، محمدسرور رجایی، فرهاد حسن‌زاده، مژگان کلهر، لاله جعفری، محمود برآبادی، معصومه یزدانی و فریدون عموزاده خلیلی در ۳۱ صفحه آثاری را برای مخاطبان این کتاب منتشر کرده‌اند.

در هشتمین جلد از کتاب «هدهد سفید» نیز مطالبی از جمله «آوازهایم برای تو»؛ «به شیرینی رمضان»؛ «شبکه مجازی کتاب‌خوانان»؛ «راهنمای کتابخانه‌گردی بعد ازکرونا»؛ «چی بخوانیم»؛ «کارآگاه یک هفت دو!»؛ «گزارش از پایان کارگاه شوق نقاشی»؛ طنز «ته‌دیگ با تست شخصیت»؛ داستان «مردی که یک روز گم شد» و... به قلم نویسندگانی چون حسین تولایی، نسترن فتحی، زهرا موسوی، مریم شجاعی‌پور، پانیذ میلانی، احمد اکبرپور، محمدرضا شمس، مریم عربی و ... برای نوجوانان منتشر شده است.

انتشار داستان‌های کوتاه تعدادی از نوجوانان عضو کتابخانه‌های عمومی؛ معرفی جدیدترین کتاب‌های منتشرشده و مناسب برای نوجوانان و نامه‌نگاری خوانندگان با نویسنده‌های مورد علاقه‌شان به همرا پاسخ‌هایی از سرور کتبی و محمدرضا مرزوقی، بخش‌های دیگر این کتاب ۶۸ صفحه‌ای است.

«هدهد سفید» بر اساس نیاز به ترویج و تبلیغ کتاب و کتاب‌خوانی با زبان و ادبیات مناسب نوجوانان تهیه شده و با ارائه مطالبی برای آشنایی هرچه بیشتر و بهتر این گروه سنّی با کتاب و کتابخانه، از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر و در دسترس علاقه‌مندان در کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور قرار می‌گیرد.

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹-۰۲-۲۸ ۱۴:۰۲
متن سفارشی:

دیدگاه ها

خیلی خیلی عالیه این اتفاق من دانلود کردم و میخوام بخونموشون


ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.