برنامه‌ریزی‌های هفته ملی کودک در ایران آغاز شد

برنامه‌ریزی‌های هفته ملی کودک در ایران آغاز شد

برنامه‌ریزی برای برگزاری جشن‌های هفته ملی کودک در ایران با صدور احکام دبیران کمیته‌های مختلف از سوی مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، به صورت رسمی آغاز شد.

به گزارش اداره‌کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، علیرضا حاجیان‌زاده با صدور احکام جداگانه‌ای دبیران کمیته‌های «هماهنگی و برگزاری مراسم»، «علمی و فرهنگی»، «مالی و پشتیبانی»، «تشریفات و انتظامات»، «استان تهران» و دبیر «ستاد اجرایی» و کمیته‌ی «تبلیغات و اطلاع‌رسانی» این رویداد ملی را منصوب کرد.

هفته ملی کودک و روز جهانی کودک همه‌ساله در مهرماه برگزار می‌شود و سال گذشته مسوولیت دبیرخانه برگزاری آن و هماهنگی نهادها و سازمان‌ها از سوی وزیر آموزش و پرورش بر عهده کانون گذاشته شد.

اکنون مدیرعامل کانون در این احکام از دبیران کمیته‌ها خواسته است با توجه به اهداف و سیاست‌های اعلام شده شورای سیاست‌گذاری روز جهانی و هفته ملی کودک و با رعایت جایگاه کانون و جلب مشارکت دیگر دستگاه‌ها و تشکل‌های دولتی و غیر‌دولتی و ایجاد هماهنگی میان کمیته‌ها و پیگیری‌های لازم، زمینه‌‌ی تحقق اهداف و اجرای برنامه‌ها و فعالیت‌های جذاب و بانشاط را فراهم کنند.

بر همین اساس مناف یحیی‌پور به عنوان دبیر کمیته‌ی «هماهنگی و برگزاری مراسم»، محمد علی شامانی دبیر کمیته «علمی و فرهنگی»، فریدون واحدی دبیر کمیته «مالی و پشتیبانی»، محمد صالح مذنبی دبیر کمیته «تشریفات و انتظامات»، رضا قمرزاده دبیر کمیته «استان تهران» و مجتبی دانشور دبیر «ستاد اجرایی» و کمیته‌ی «تبلیغات و اطلاع‌رسانی» منصوب شدند.

شانزده مهر در ایران روز جهانی کودک است و همه ساله این رویداد ملی با برگزاری یک هفته جشن و فعالیت‌های شاد و جذاب همراه می‌شود.

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴-۰۴-۱۰ ۰۹:۳۳
نویسنده:
گروه خبر کتابک
منبع:
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان
متن سفارشی:

ديدگاه شما