کارگاه آموزشی تابستان من در موزه ملک

کارگاه آموزشی تابستان من در موزه ملک

کتابخانه و موزه ملی ملک هم‌زمان با تعطیلات تابستانی مدرسه‌ها و دیگر مراکز آموزشی کودکان و نوجوانان، یک کارگاه آموزشی ویژه کودکان با نام «تابستان من در موزه» برگزار می‌کند.

این کارگاه آموزشی «تابستان من در موزه» در ٧ جلسه با هدف آشنایی کودکان با موزه به سبکی متفاوت همراه با بازی، قصه، فعالیت، از تاریخ ۴ مرداد ١٣٩۴ خورشیدی آغاز می‌شود. این کارگاه و دوره آموزشی روزهای یک‌شنبه هر هفته از ساعت ٩ تا ١٢ برگزار خواهد شد.

برنامه‌ریزی برای حضور هدف‌مند کودکان و نوجوانان در بزرگ‌ترین موقوفه فرهنگی ایران، یکی از رویکردها و اهداف مهم این گنجینه در سال‌های اخیر به شمار می‌آید. برگزاری، کارگاه‌ها و تورهای مدون آموزشی ویژه کودکان و نوجوانان، اطلاع‌رسانی گسترده در این زمینه و دعوت از خانواده‌ها، مدرسه‌ها و دیگر مرکزهای آموزشی برای شرکت‌دادن کودکان و نوجوان در اینگونه برنامه‌ها، از جمله این اقدامات به شمار می‌آید.

کتابخانه و موزه ملی ملک، نخستین موزه وقفی- خصوصی ایران و یکی از شش کتابخانه بزرگ کشور در حوزه نسخه‌های خطی است. این گنجینه با تالارهای گوناگون موزه‌ای و کتابخانه‌ای در محوطه تاریخی باغ ملی تهران قرا دارد.

برای نام نویسی در کارگاه آموزشی «تابستان من در موزه» با شماره تلفن ۶۶٧٠٠٨٧٨ (حوزه پژوهش و آموزش) تماس بگیرید

نشانی: میدان امام خمینی، سردر باغ ملیف خیابان ملل متحد

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴-۰۴-۱۵ ۱۱:۰۷
نویسنده:
گروه خبر کتابک
متن سفارشی:

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.