با من بخوان در دومین جشنواره توسعه و عدالت اجتماعی

با من بخوان در دومین جشنواره توسعه و عدالت اجتماعی

در دومین کنفرانس و جشنواره توسعه و عدالت آموزشی که در ۷ و ۸ آذر ماه در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد، موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان با معرفی برنامه ی «با من بخوان» و شعار «همه کودکان حق دارند کتاب باکیفیت بخوانند» حضور یافت. در غرفه موسسه که کتاب های آموزش خلاق و اسناد و عکس های مربوط به برنامه با من بخوان به نمایش در آمده بود، همکاران و کارشناسان این برنامه حضور داشتند و به پرسش های بازدید کنندگان پاسخ گفتند.

«با من بخوان» بر بلندخوانی کتاب های باکیفیت برای کودکان تاکید دارد و از برنامه های موفق ملی در زمینه دسترس پذیرکردن کتاب های باکیفیت برای کودکان محروم و ترویج کتابخوانی در میان آن هاست. این برنامه نامزد دریافت جایزه ترویج کتابخوانی آساهی ۲۰۱۶ از ایران است. در سال گذشته نیز از برندگان نخستین جشنواره ی تقدیر از مروجان کتابخوانی بود.

در دومین کنفرانس و جشنواره توسعه و عدالت آموزشی ۲۴ سازمان مردم نهاد فعال در زمینه ی آموزش کودکان شرکت کردند. هدف از برگزاری این جشنواره گسترش همکاری بین سازمان های مردم نهاد، سیاست گذاران ارشد دولتی، شرکت های دارای مسئولیت پذیری اجتماعی و رسانه ها بود.

برای آشنایی با برنامه با من بخوان از سایت خوانک دیدن کنید.

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۴-۰۹-۰۹ ۱۳:۳۶
کلیدواژه:
منبع:
عکس از ستاد اجرایی جشنواره توسعه و عدالت اجتماعی
نویسنده:
گروه خبر کتابک
متن سفارشی:

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.