کرگدن کوچولوی خودخواه

کرگدن کوچولوی خودخواه

 کتاب «کرگدن کوچولوی خودخواه» از سری کتاب‌های شش‌گانه مجموعه نخستین هیجان‌های من است.

کتاب‌های نخستین هیجان‌های من مجموعه‌ای از داستان‌های جذاب و سرگرم‌کننده‌ است که به کودکان کمک می‌کند تا احساس‌های خود را بهتر بشناسند، آن‌ها را بیان کنند و با دیگران به مشارکت بگذارند. کودکان از این طریق می‌آموزند که داشتن این احساس‌ها طبیعی است و همه انسان‌ها در زندگی با آن‌ها مواجه خواهند شد. در کتاب «کرگدن کوچولوی خودخواه»، دوستان کرگدن کوچولو در حال شناکردن در برکه آب‌اند ولی کرگدن کوچولو از آب می‌ترسد و ترجیح می‌دهد یک گوشه بایستد و شناکردن دوستانش را تماشا کند. سرانجام کرگدن کوچولو وقتی بر ترسش از آب غلبه می‌کند احساس غرور می‌کند.

مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» از مقوای بهداشتی ایندربرد با کیفیت و استحکام بالا تهیه شده است و برای گروه سنی صفر تا ۶ سال مناسب است.

دیگر عنوان‌های مجموعه کتاب‌های مقوایی «نخستین هیجان‌های من» شامل «آهو کوچولوی ترسو»، «گورخر کوچولوی حسود»، «سوسمار کوچولوی خوش‌حال»، «پلنگ کوچولوی شیطون» و «شیر کوچولوی عصبانی» است.

درباره‌ نویسنده‌‌ و تصویرگر کتاب «کرگدن کوچولوی خودخواه»

ماریون بیله، تصویرگر فرانسوی، در سال ۱۹۸۲ میلادی در شهر لیون فرانسه به دنیا آمد. او دانش‌آموخته تصویرگری کتاب کودک است و تاکنون تصویرگری کتاب‌های زیادی را انجام داده است. کتاب‌های او به زبان‌های گوناگون منتشر شده است.

 

شناسنامه کتاب:
عنوان اصلی:
petit rhino est fier
نویسنده
Marion Billet, ماریون بیله
تصویرگر
  • Marion Billet
  • ماریون بیله
نگارنده معرفی کتاب:
برگردان (متن)
  • علی عباسی
سال نشر
۱۳۹۷

ديدگاه شما

پرسش و پاسخ