معرفی بسته‌های کتاب ویژه نوروز ۱۳۹۷ در جشنواره «نوروزانه کتاب هدهد»

معرفی بسته‌های کتاب ویژه نوروز ۱۳۹۷ در جشنواره «نوروزانه کتاب هدهد»

کتاب هدهد به مناسبت نزدیک شدن به نوروز ۱۳۹۷ و آغاز سال جدید، در جشنواره «نوروزانه کتاب هدهد» بسته‌های کتابی برای گروه‌های سنی مختلف کودکان و نوجوانان معرفی کرده است که با تخفیف و بسته‌بندی ویژه عید نورورز در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.

هر سال با فرا رسیدن عید نوروز، بزرگسالان در تدارک تهیه عیدی‌هایی هیجان‌انگیز برای کودکان و نوجوانان هستند. عیدی دادن از سنت‌های دیرین در فرهنگ ایرانی است. کتاب هدهد امسال در جشنواره «نوروزانه کتاب هدهد» با معرفی بسته‌های کتاب ویژه گروه‌های سنی گوناگون، از بزرگسالان دعوت می‌کند تا با تهیه این بسته‌های کتاب با تخفیف ویژه، کتاب را جایگزین هدایای نقدی خود برای عیدی‌‌های نوروزی کودکان و نوجوانان کنند و با این کار به ترویج کتابخوانی در جامعه بپردازند.

بسته‌های کتاب ویژه نوروز ۱۳۹۷ در جشنواره «نوروزانه کتاب هدهد» دربرگیرنده مناسب‌ترین و برترین کتاب‌های گروه سنی کودکان و نوجوانان است که از سوی گروه کتابشناسی موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان و گروه‌های بررسی کتاب شورای کتاب کودک، کارشناسی و تایید شده که شامل ۵ گروه سنی صفر تا ۲ سال، ۳ تا ۶ سال، ۷ تا ۹ سال، ۱۰ تا ۱۲ سال و ۱۳ سال به بالا است. برای هر گروه سنی، سه بسته کتاب معرفی شده که هر یک عناوینی متفاوت با دیگر بسته‌ها را دارد و با بسته‌بندی ویژه نوروز در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. بهای هر یک از بسته‌ها در هر گروه سنی ۳۵ هزار تومان، ۵۵ هزار تومان و بسته ویژه ۱۰۰ هزار تومانی تعیین شده است.

علاقه‌مندان به تهیه بسته‌های کتاب جشنواره «نوروزانه کتاب هدهد» می‌توانند با مراجعه به سایت کتاب هدهد به آدرس www.hodhod.com سفارش خود را ثبت کنند و برای خرید حضوری نیز از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ و پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ به فروشگاه کتاب هدهد به نشانی تهران، خیابان اسدآبادی (یوسف‌آباد)، خیابان وفاکیش توحیدی (بیست و سوم)، کوی شایان، پلاک ۲۶، در سمت چپ، تک زنگ مراجعه کنند. همچنین امکان سفارش از طریق تماس با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ و ارسال پیام به شماره تلگرامی ۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳ نیز مقدور است.

لینک خرید بسته‌ها:

فروشگاه کتاب هدهد، مرجعی از بهترین و مناسب‌ترین کتاب‌های کودک و نوجوان است. هدف این فروشگاه، افزون بر کارشناسی و گزینش آثار و کتاب‌های باکیفیت برای کودکان و نوجوانان، در دسترس گذاشتن آن‌ها به دو روش خرید حضوری و خرید آنلاین، برای این گروه سنی و مربیان، آموزگاران، پدران و مادران، مروجان کتاب و سایر مخاطبان علاقه‌مند است. همچنین این فروشگاه در کنار آثار مربوط به کودکان و نوجوانان، مجموعه‌ای کارشناسی‌شده از کتاب‌های بزرگ‌سالان مربوط به حوزه‌ی ادبیات کودکان و آموزش خلاق از راه ادبیات کودکان را گردآوری کرده است که به بالا بردن سطح فرهنگ و مطالعات کودکی کمک کند.

 

جشنواره نوروزانه کتاب هدهد

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.