فهرست کتاب برای کلاس ششمی ها در نوروز ۱۳۹۷

فهرست کتاب برای کلاس ششمی ها در نوروز ۱۳۹۷

سایت کتابک فهرست کتاب های ویژه نوروز را مخصوص کلاس ششمی ها به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۳۹۷ معرفی می‌کند. این کتاب‌ها برای خلاصه‌سازی نیز مناسب هستند.

نوروز امسال، بنابر تاکید آموزش و پرورش، کودکان در بسیاری از استان‌های ایران، خواندن کتاب‌های مناسب گروه سنی خود و خلاصه‌سازی آن‌ها را جایگزین حل پیک‌های شادی خواهند کرد. بر همین اساس، سایت کتابک فهرست کتاب‌هایی مخصوص هر پایه را از پیش‌دبستان تا سال ششم دبستان معرفی خواهد کرد. آخرین فهرست کتابک برای نوروز امسال کتاب‌هایی مخصوص کلاس ششمی ها است.

پیش از آغاز تعطیلات نورورزی، سایت کتابک روش‌های درست خلاصه‌سازی کتاب‌ها را در اختیار مادران و پدران، مربیان و آموزگاران قرار خواهد داد تا به دانش‌آموزان و کودکان خود آموزش دهند.

روش‌های گوناگون خلاصه‌سازی:

خلاصه سازی از راه‌های گوناگون

نقشه داستان چیست و چه نقشی در یادگیری کودکان دارد؟

فهرست کتاب برای کلاس ششمی ها در نوروز ۱۳۹۷

این فهرست شامل کتاب‌های ویژه کلاس ششمی ها است. در پایین هر کتاب، لینک معرفی و همچنین لینک خرید کتاب از کتاب هدهد قرار داده شده است. گفتنی است افزون بر این کتاب‌ها، از بسته‌های نوروزانه کتاب هدهد ویژه ۱۰ تا ۱۲ سال نیز می‌توانید برای کودکان کلاس ششمی خود استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر کتاب می‌توانید با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرید.

۱. معدن زغال‌سنگ

۲. پدرهایی که از کتابخانه به امانت گرفتم

۳. بنفشه‌های عمونوروز

۴. پشت و رو

۵. خمره

۶. یک روز سگ و گربه‌ای

۷. تعطیلات با ابوقراضه

۸. دری و دوست راست راستکی‌اش

۹. راز موتور سیکلت من

۱۰. روز آخر مدرسه


کتاب برای کلاس ششمی ها

ديدگاه شما