فهرست کتاب برای کلاس چهارمی ها در نوروز ۱۳۹۷

فهرست کتاب برای کلاس چهارمی ها در نوروز ۱۳۹۷

سایت کتابک فهرست کتاب های ویژه نوروز را مخصوص کلاس چهارمی ها به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۳۹۷ معرفی می‌کند تا کودکان در تعطیلات نوروزی از خواندن کتاب‌های باکیفیت لذت ببرند.

نوروز امسال، بنابر تاکید آموزش و پرورش، کودکان در بسیاری از استان‌های ایران، خواندن کتاب‌های مناسب گروه سنی خود و خلاصه‌سازی آن‌ها را جایگزین حل پیک‌های شادی خواهند کرد. بر همین اساس، سایت کتابک فهرست کتاب‌هایی مخصوص هر پایه را از پیش‌دبستان تا سال ششم دبستان معرفی خواهد کرد.

همچنین پیش از آغاز تعطیلات نورورزی، روش‌های درست خلاصه‌سازی کتاب‌ها را در اختیار مادران و پدران، مربیان و آموزگاران قرار خواهد داد تا به دانش‌آموزان و کودکان خود آموزش دهند.

روش‌های گوناگون خلاصه‌سازی:

خلاصه سازی از راه‌های گوناگون

نقشه داستان چیست و چه نقشی در یادگیری کودکان دارد؟

فهرست کتاب برای کلاس چهارمی ها در نوروز ۱۳۹۷

فهرستی که در ادامه کتابک به شما پیشنهاد می‌دهد، کتاب‌های ویژه کلاس چهارمی ها است. در پایین هر کتاب، لینک معرفی و همچنین لینک خرید کتاب از کتاب هدهد قرار داده شده است. گفتنی است افزون بر این کتاب‌ها، از بسته‌های نوروزانه کتاب هدهد ویژه ۱۰ تا ۱۲ سال نیز می‌توانید برای کلاس چهارمی های خود استفاده کنید. همچنین اگر فکر می‌کنید سطح کتاب‌های معرفی‌شده در فهرست کتاب برای کلاس چهارمی ها برای کودکان شما مناسب نیست، می‌توانید از فهرست‌ کتاب برای کلاس سومی ها یا فهرست کتاب‌های کلاس پنجمی ها نیز استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هر کتاب می‌توانید با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرید.

۱. آدم برفی و راز گل سرخ

۲. افسانه درخت خرما و بزی

۳. تعطیلات عجیب و غریب

۴. ای. جی و تخم مرغ طلایی

۵. فلیکس در میان بچه‌های دنیا

۶. مینی و هدیه روز عید

۷. بنفشه‌های عمو نوروز

۸. فراتر از یک رویا

۹. جالی پستچی و نامه‌های سال نو

۱۰. حالا هم دارد خوش می‌گذرد

۱۱. اختراع سری


کتاب برای کلاس چهارمی ها

ديدگاه شما