نمایشگاه کتاب با موضوع قصه گویی در کتاب‌خانه مرجع کانون

نمایشگاه کتاب با موضوع قصه گویی در کتاب‌خانه مرجع کانون

کتاب‌خانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان در نمایشگاه کتاب آذر ماه خود با عنوان «اگر می‌توانستم...» گزیده‌ای از کتاب‌ها و نشریه‌های فارسی و غیرفارسی با موضوع قصه‌گویی را به نمایش گذاشته است.

نمایشگاه کتاب آذر ماه به مناسبت برگزاری بیست‌ویکمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی کانون در روزهای پایانی آذر و هم‌زمانی آن با شب یلدا به نمایش کتاب‌هایی با موضوع قصه‌گویی اختصاص یافته است.

در این نمایشگاه ۵۸ عنوان کتاب و نشریه به نمایش گذاشته شده که از این میان ۱۲ عنوان به کتاب غیرفارسی، ۴۴ عنوان به کتاب فارسی و ۲ عنوان به نشریه غیرفارسی اختصاص یافته است.

«چه کسی آقای صورتی را می‌شناسد»، «قصه‌بازی»، «ماه مهربان»، «آن‌چه مادران قصه‌گو باید بدانند»، «آلبالوهای بهشت رسیده‌اند»، «شب به‌خیر فرمانده»، «قصه‌های صلح»، «۲۰ افسانه ایرانی»، Creative»»، «WITH PUPPETS»، «RAISING VOLCES»، «SNOW WHITE and ROSE RED» و... از جمله آثار به نمایش در آمده در نمایشگاه «اگر می‌توانستم» کتاب‌خانه مرجع کانون ویژه ماه آذر ۱۳۹۷ است.

کتاب‌خانه مرجع کانون هر ماه منتخبی از آثار فارسی و غیرفارسی خود را با موضوع‌های مختلف در قالب نمایشگاهی در معرض دید علاقه‌مندان قرار می‌دهد. نمایشگاه «اگر می‌توانستم» از اول تا پایان آذر ۱۳۹۷ روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ صبح تا ۱۶ در کتاب‌خانه مرجع کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان خالد اسلامبولی، پلاک ۲۴ پذیرای علاقه‌مندان است.

نمایشگاه کتاب آذر ماه کتابخانه مرجع کانون پرورش فکری

ديدگاه شما