نمایش «پدران» برای کودکان و نوجوانان روی صحنه می‌رود

نمایش «پدران» برای کودکان و نوجوانان روی صحنه می‌رود

نمایش «پدران» از ۱۱ شهریور ماه برای نوجوانان در تالار هنر بر روی صحنه می‌رود. نمایش «پدران» نمایشی است درباره روابط دختران و پدران و در پوستر آن تاکید شده است که این نمایش برای گروه سنی کودک و نوجوان است و نه برای خردسالان.

در این نمایش ۳۰ بازیگر از سنین ۴ سال تا ۴۷ سال نقش‌آفرینی می‌کنند و شیوه اجرای این اثر به تعزیه نزدیک است. همه بازیگران همواره در صحنه حضور دارند و پشت صحنه‌ای وجود ندارد. نمایش «پدران» از ۱۱ شهریورماه هر روز ساعت ۲۰:۳۰ در تالار هنر اجرا خواهد شد.

مهدی فرشیدی سپهر کارگردان نمایش «پدران» درباره این نمایش می‌گوید: «نمایش «پدران» درباره ارتباط فرزندان و والدین‌شان است و این بار برآن شدم تا نگاهی به دختران در خانواده داشته باشم. نمایش «پدران» داستان هشت دختر نوجوان است که بر لبه باریک عادت‌ها و عرف اجتماعی با پدران‌شان روبه‌رو می‌شوند. پدرانی که در این نمایش هستند روزی پسر بوده‌اند و تماشای این اثر تنها مخصوص دختران نیست. نمایش «پدران» درباره ارتباط میان انسان‌هاست و در این اثر نمایشی درباره گره‌های ارتباطی میان دختران و پدران و پسران و مادران گفته می‌شود. تلاشم بر این بوده تا در این نمایش آنچه را بگویم که تاکنون مخاطبان در سریال‌ها و فیلم‌ها ندیده‌اند»

بازیگران نمایش «پدران» به ترتیب سن مانلی نفر (۴سال)، ونوس شمس (۷)، هلیا و هستی هاشمی (۱۳)، آریانا کیهانفر(۱۳)، ماهک بدرخانی (۱۳)، ارغوان دماوندی (۱۴)، هانا صراف (۱۵)، نفس صادقی (۱۷)، سکینه و نرگس محمدی (۱۷ و ۱۸)، الاهه نوری (۲۵)، حمیدرضا گودرزی (۲۷)، مریم رادپور(۲۸)، شیما لطیفی (۲۹)، میلاد محمدی (۳۱)، معصومه آرواز(۳۱)، خالق استواری (۳۳)، شراره طیار (۳۵)، فهیمه باروتچی (۳۵)، گیتا صالحی (۳۵)، مریم آشوری (۳۶)، هدیه حاج طاهری (۳۷)، سعید ابک (۳۸)، مهرداد باقری (۴۰)، هادی ولی‌لو (۴۱) و محسن صادقی(۴۷) و راوی نمایش «پدران» نادیا قمری است.

دیگر عوامل نمایش عبارتند از: مدیر تولید: مریم منصوری، عکاس: حداد حیدری و امیر عسگری، موسیقی‌ها: انتخابی، دستیار و برنامه‌ریز: میلاد محمدی، ساخت فیلم: امیر عسگری، گریم و مشاور کارگردان: حمیدرضا مرادی، دستیاران فنی: علی حاجی بنده، امید عسگری،  آبتین دابا و علیرضا حسین پور، دستیار و مدیر صحنه: پویا طهماسبی و دستیار و منشی صحنه: محمد حسین موسوی.

علاقمندان می‌توانند بلیت این نمایش را از سایت ایران نمایش تهیه کنند.

رزرو بلیط: ۰۹۰۲۷۸۰۶۰۷۳

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۷-۰۶-۰۳ ۱۷:۴۲
نویسنده:
گروه خبر کتابک
متن سفارشی:

ديدگاه شما