نمایش "روز عجیب" در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری به روی صحنه می رود

نمایش "روز عجیب" در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری به روی صحنه می رود

پرستو گلستانی از اول شهریور نمایش "روز عجیب" را در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرا می کند.

به گزارش خبرگزاری شبستان، نمایش زنده – عروسکی "روز عجیب " که توسط جعفر مهیاری نوشته شده است با کارگردانی و بازیگری پرستو گلستانی از اول شهریور ماه در مرکز تولید تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اجرای خود را آغاز می کند.

این نمایش داستان پسری است که معمولا در خانه تنها می ماند و برای این که توجه پدر و مادرش را جلب کند کارهایی انجام می دهد که ماجراهای مختلفی را در پی دارد و او را درگیر می کند. در یک روز عجیب وقتی همه وسائل را در کمد پنهان می کند، همگی وسائل جان می گیرند و اتفاقاتی می افتد که پسرتبدیل به قورباغه شود اما...

در نمایش "روز عجیب" سعید ابک، محمد لقمانیان، محمد رحمانی و فاطمه پورهاشمی در کنار پرستو گلستانی به ایفای نقش می پردازند. اشعار این نمایش نیز سروده پرستو گلستانی است.

تارا حیدری و نیما بابازاده عروسک گردانان این نمایش هستند. طراحی صحنه و لباس این نمایش را رضا مهدی زاده و طراحی گریم را سارا اسکندری بر عهده دارند. آهنگسازی این نمایش را فرشید اعرابی و طراحی و ساخت عروسک را منیر مولوی زاده انجام داده اند. طراحی پوستر و بروشور نمایش مهدی رایگانی و مدیر روابط عمومی این نمایش زهرا شایانفر است.

در گروه کارگردانی نمایش "روز عجیب" متین گودرزی به عنوان دستیار کارگردان ، نیما بابازاده به عنوان مدیر صحنه ، تارا حیدری به عنوان منشی صحنه حضور دارند. اجرای گریم را سارا اسکندری و یوحنا حکیمی انجام می دهند. دستیاران صحنه و لباس نیز لادن نصرالهی ، ابوالفضل شاهی ، سعید معروف پور، محمد حسن موحدی زاد ، سعید محسن رفعتی ، علی مطهری کیا و حامد شایسته همکاری دارند.

اطلاعات:
تاریخ انتشار: ۱۳۹۱-۰۵-۳۱ ۱۰:۴۷
متن سفارشی:

ديدگاه شما