مراسم پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس شورای کتاب کودک برگزار می‌شود

مراسم پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس شورای کتاب کودک برگزار می‌شود

مراسم پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس شورای کتاب کودک عصر سه‌شنبه ۲۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ در مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

برنامه پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس شورای کتاب کودک

شورای کتاب کودک در فراخوانی از کلیه علاقه‌مندان دعوت کرده است تا در مراسم پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس شورای کتاب کودک حضور بهم رسانند. این مراسم از ساعت ۱۶ با یادی از بانو توران میرهادی، استاد برجسته ادبیات کودکان ایران و از بنیان‌گذاران شورای کتاب کودک آغاز خواهد شد. این مراسم در بخش‌های دیگر خود به اعلام دستاوردهای سال ۱۳۹۶ شورای کتاب کودک، تجلیل از پدیدآورندگان و ناشران، اعلام آثار دریافت‌کننده نشان ماهی سیاه کوچولو (آثار برگزیده از نگاه شورای کتاب کودک) و شایسته تقدیر سال ۱۳۹۵ خواهد پرداخت.

همچنین در کنار این مراسم، نمایشگاهی از دستاوردهای انتشاراتی و فرهنگی «خانواده بزرگ شورا» از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در محوطه چارسو، برای بازدید علاقه‌مندان دایر خواهد بود.

مراسم پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس شورای کتاب کودک عصر سه‌شنبه ۲۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۴:۳۰ تا ۱۸:۳۰ در مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در تهران، خیابان حجاب برگزار خواهد شد.

برنامه تفصیلی این مراسم از تاریخ ۱۷ بهمن‌ماه در سایت شورای کتاب کودک به آدرس www.cbc.ir قابل دسترسی است.

 

پنجاه و پنجمین سالگرد تاسیس شورای کتاب کودک

درباره شورای کتاب کودک

شورای کتاب کودک، سازمانی مستقل، غیردولتی و ناسودبر است که در سال ۱۳۴۱ با هدف کمک به روند شکل‌گیری ادبیات کودکان، اعتلای کیفی ‌و‌ کمی منابع ادبی و اطلاعاتی کودکان و نوجوانان، ارائه خدمات کتابخانه‎ای، حمایت از پدیدآورندگان و ناشران جهت خلق آثار با ارزش ادبی و اطلاعاتی تأسیس شده است.

 

ديدگاه شما