کارگاه «مادر و کودک» کتاب هدهد در تیرماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود

کارگاه «مادر و کودک» کتاب هدهد در تیرماه ۱۳۹۷ برگزار می‌شود

با فرارسیدن تابستان ۱۳۹۷، کتاب هدهد، فروشگاه کتاب موسسه پژوهشی تاریخ ادبیات کودکان کارگاه «مادر و کودک» را ویژه کودکان ۴ تا ۱۰ سال به همراه مادران برگزار می‌کند.

صبح‌های گرم تابستانی فرا رسیده است. مدرسه‌ها تعطیل شده‌اند و پدران و مادران در پی مهیا کردن فعالیت‌هایی مفید و سرگرم‌کننده برای کودکان خود هستند تا تابستانی لذت‌بخش را برای کودکان خود فراهم کنند. چه کارگاهی بیشتر از کتابخوانی و انجام بازی و فعالیت‌های سرگرم‌کننده پس از آن با کودکان می‌تواند برای یک صبح تابستانی جذاب باشد؟ در کارگاه «سفر به سرزمین کتاب‌ها» کودکان فرصت این را خواهند داشت که همراه با مادران خود کتاب بخوانند و فعالیت‌های هیجان‌انگیز را پس از خواندن کتاب تجربه کنند.

تسهیل‌گر کارگاه: سپیده آرمین، آموزشگر و تسهیل‌گر کارگاه‌های «ادبیات کودکان و روش‌های بلندخوانی» در برنامه «با من بخوان» است.

برنامه کارگاه «مادر و کودک»

ویژه کودکان ۴ تا ۱۰ ساله همراه با مادران

چهارشنبه ۲۰ تیرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۰ تا ۱۲

برای ثبت‌نام با شماره ۹۳۶۵۹۴۲۳۲۳ تماس بگیرید. یا از طریق لینک زیر اقدام کنید:

هزینه این کارگاه ۳۰ هزار تومان برای هر کودک به همراه مادر است.

ثبت نام در کارگاه مادر و کودک

درباره سپیده آرمین، تسهیل‌گر این کارگاه:

سپیده آرمین، دانش‌آموخته رشته شیمی، عضو گروه بررسی نشریات کودک شورای کتاب کودک، عضو باسابقه گروه ترویج شورای کتاب کودک و عضو گروه ترویج فرهنگنامه کودک و نوجوان است. او پیشینه قصه‌گویی و کتاب‌خوانی و کتابداری در آموزشگاه‌های ابتدای مناطق ۲ و ۵ و ۶ آموزش‌وپرورش تهران، تدریس کتاب‌خوانی و قصه‌گویی برای مربیان در آموزش‌وپرورش، میراث فرهنگی، مادران قصه‌گو شهرداری و آموزش پروژه پژوهش مشارکتی به کودکان و آموزگاران دارد و در حال حاضر آموزشگر کارگاه‌های ادبیات کودکان و بلندخوانی، سواد پایه، آواورزی و الفباورزی در برنامه ترویج کتابخوانی «با من بخوان» است.

درباره کتاب هدهد بیشتر بدانید:

فروشگاه کتاب هدهد، مرجعی از بهترین و مناسب‌ترین کتاب‌های کودک و نوجوان است. هدف این فروشگاه، افزون بر کارشناسی و گزینش آثار و کتاب‌های باکیفیت برای کودکان و نوجوانان، در دسترس گذاشتن آن‌ها به دو روش خرید حضوری و خرید آنلاین، برای این گروه سنی و مربیان، آموزگاران، پدران و مادران، مروجان کتاب و سایر مخاطبان علاقه‌مند است. همچنین این فروشگاه در کنار آثار مربوط به کودکان و نوجوانان، مجموعه‌ای کارشناسی‌شده از کتاب‌های بزرگ‌سالان مربوط به حوزه‌ی ادبیات کودکان و آموزش خلاق از راه ادبیات کودکان را گردآوری کرده است که به بالا بردن سطح فرهنگ و مطالعات کودکی کمک کند. راه‌اندازی و تجهیز کتابخانه‌های آموزشگاهی،‌ روستایی و شهری از دیگر اقدامات فروشگاه کتاب هدهد است.

 

 

ديدگاه شما

کپچا
این پرسش برای آزمایش این است که آیا شما یک بازدید کننده انسانی هستید یا خیر و نیز برای جلوگیری از ارسال خودکار هرزنامه.