فهرست کتاب برای پیش دبستانی ها در نوروز ۱۳۹۷

فهرست کتاب برای پیش دبستانی ها در نوروز ۱۳۹۷

فهرست کتاب برای پیش دبستانی ها به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۳۹۷ از سوی سایت کتابک معرفی می‌شود تا پدران و مادران در تعطیلات نوروزی خواندن کتاب را برای کودکان خود فراموش نکنند.

نوروز امسال، بنابر تاکید آموزش و پرورش، دانش‌آموزان در بسیاری از استان‌های ایران، خواندن کتاب‌های مناسب گروه سنی خود و خلاصه‌سازی آن‌ها را جایگزین حل پیک‌های شادی خواهند کرد. اگرچه کودکان در مقطع پیش دبستانی اجباری برای خواندن کتاب ندارند اما پدران و مادران می‌توانند خواندن کتاب‌های باکیفیت با موضوعات روزمره و جالب را چاشنی تعطیلات نوروزی برای کودکان کنند. همچنین سایت کتابک روش‌هایی هم برای خلاصه‌سازی ویژه کودکان پیش دبستانی معرفی کرده است که نیازی به مهارت خواندن و نوشتن ندارد و کودکان می‌توانند از راه نقاشی کردن خلاصه‌سازی را انجام دهند. فراموش نکنید که خلاصه‌سازی به تقویت مهارت‌های درک مطلب کودکان در هنگام خواندن کتاب کمک می‌کند.

آموزش خلاصه سازی از راه کشیدن «نقشه داستان» به کودکان

نقشه داستان چیست و چه نقشی در یادگیری کودکان دارد؟

 

فهرست کتاب برای پیش دبستانی ها

فهرستی که در ادامه کتابک به شما پیشنهاد می‌دهد، کتاب برای پیش دبستانی ها است. در پایین هر کتاب، لینک معرفی و همچنین لینک خرید کتاب از کتاب هدهد قرار داده شده است. در ضمن افزون بر این کتاب‌ها، از بسته‌های نوروزانه کتاب هدهد ویژه ۳ تا ۶ سال نیز می‌توانید برای کودکان پیش دبستانی خود استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباهر هر کتاب می‌توانید با شماره ۸۸۵۵۳۵۲۸-۲۱ تماس بگیرید.

۱. یک اتفاق تازه

۲. بازی جدید هاپو

۳. مرغ سرخ پاکوتاه

۴. برای هر چیز آماده‌ام

۵. یک داستان محشر

۶. مجموعه کتاب‌های اگر به یک ...

۷. جم جمک برگ خزون

۸. نگذار کبوتر تا دیروقت بیدار بماند

۹. گنجشک که بال و پر داشت

۱۰. چه جوری می‌شود بال شکسته‌ای را درمان کرد

 


 

 

 

کتاب برای پیش دبستانی ها

 

ديدگاه شما